Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
18.07.2022
Kurzy montáže klimatizačných zariadení
💙 Montér klimatizačných zariadení 💙   Kurz, ktorý Vám môže pomôcť posunúť sa vpred    Školenie je určené záujemcom o získanie osvedčenia o... čítať celé
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Kurzy montáže klimatizačných zariadení
Kurzy montáže klimatizačných zariadení
18.07.2022
💙 Montér klimatizačných zariadení 💙
 
Kurz, ktorý Vám môže pomôcť posunúť sa vpred 
 

Školenie je určené záujemcom o získanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti vykonávať činnosť: Oprava, rekonštrukcia a montáž vyhradeného technického zariadenia plynového podľa § 18 vyhlášky č. 508/2009 Z. z. 

Po získaní certifikátu je účastník oprávnený túto činnosť vykonávať v rozsahu: Technické zariadenia plynové skupina Bi – chladenie a mrazenie s množstvom plynu na chladenie od 3 do 25kg vrátane

Montáž, rekonštrukcia, diagnostika, oprava a servis klimatizácie, plynové zariadenia a chladiace zariadenia. Médium: chladiace médium. 

Trojdňový teoreticko-praktický kurz je zameraný na získanie vedomostí a zručností v oblasti montáže klimatizačných zariadení s možnosťou získania jedného až dvoch potrebných certifikátov na výkon tohto remesla.
 
1. Vyhl. č. 508/2009 Z.z.
2. Spájkovací preukaz
 
👉 V teoretickej časti vás naučíme základom fungovania chladenia, prejdeme si legislatívu, zákony a certifikáty potrebné k výkonu tohoto remesla. Táto časť bude ukončená výstupným testom.
👉 V praktickej časti sa zameriame na rozšírenie a zdokonalenie vašich zručností a to od prvotnej diagnostiky až po samotnú montáž a demontáž klimatizačného zariadenia. Po poriadku si prejdeme pertlovanie, spájanie potrubia, odsávanie a dopĺňanie chladiva, servis zariadení, jednoduché opravy. Každý účastník pod dozorom samostatne demontuje a namontuje klimatizačnú jednotku.
⭐
Ako bonus získajú účastníci kontakty na dodávateľov klimatizačných zariadení a taktiež na potrebný klimatizačný materiál a príslušenstvo.
 
💙 Následná podpora a nemenej dôležitý ponúknutý know how, je na nezaplatenie 💙
 
Na našej web stránke:
👇👇
www.k-kurzy.sk nájdete potrebné informácie spolu s prihláškou na kurz.
 
Pre absolvovanie kurzu nie sú potrebné žiadne iné doklady, certifikáty, vzdelanie, či prax.
Jednoducho vyplňte prihlášku s odhodlaním urobiť niečo pre seba a svoju budúcnosť.
💙💙
Rozšírte si svoj profesionálny život.
 
Kontaktujte nás:
emailom - info@k-kurzy.sk
telefonicky - 0948 553 501
pozrite si našu stránku - www.k-kurzy.sk
 
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk