Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 468,00 € (41 104,00 CZK)
skladom
naša cena 1 433,00 € (40 124,00 CZK)
skladom
naša cena 920,00 € (25 760,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 629,00 € (17 612,00 CZK)
skladom
naša cena 900,00 € (25 200,00 CZK)
skladom
naša cena 1 045,00 € (29 260,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

Dotácie

Nové riešenia pre úsporu energií.

Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi alebo tepelným čerpadlom pre váš dom, radi vám poradíme.

Všetky naše riešenia pre úsporu energií dodávame po celom Slovensku. Tieto zariadenia sú vhodné pre rodinné domy bez ohľadu na to, či žijete na juhu alebo na Orave. Rozdiel medzi najchladnejšími a najteplejšími regiónmi v dopadajúcom množstve slnečnej energie je približne len 15 %.

Využite aj vy finančný príspevok medzi prvými. Už túto jeseň sa spúšťa dotačný program, v rámci ktorého môžete získať finančý príspevok až 3 700 EUR na zariadenia využívajúce obnoviteĺné zdroje energie. Zariadenia využívajúce tieto zdroje ako fotovoltické panely, solárne kolektory, tepelné čerpadlá, či kotly na biomasu budú vďaka dotácii dostupnejšie a návratnosť počiatočnej investície sa skráti. O finančný príspevok môžu požiadať záujemcovia z radov domácností.

Finančný príspevok na inštaláciu zariadenia na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach je poskytovaný z finančných prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu SR, prostredníctvom Operačného programu Kvalita životného prostredia v rámci národného projektu Zelená domácnostiam v súlade so Všeobecnými podmienkami projektu zverejnenými na www.zelenadomacnostiam.sk.

Výhody riešení na obnoviteľné zdroje energií

•           zníženie nákladov na energie

•           skrátená doba návratnosti investície vďaka finančnému príspevku

•           odborné poradenstvo, predaj, montáž, servis

•           možnosť zakúpenia zariadenia aj na splátky

Užitočné články:

http://zelenadomacnostiam.sk/sk/aktuality/projekt-zelena-domacnostiam-ma-zelenu/

http://zelenadomacnostiam.sk/sk/domacnosti/podporovane-zariadenia/fotovolticke-panely/