Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 599,00 € (16 772,00 CZK)
skladom
naša cena 1 086,00 € (30 408,00 CZK)
skladom
naša cena 1 286,00 € (36 008,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 723,00 € (48 244,00 CZK)
skladom
naša cena 798,00 € (22 344,00 CZK)
skladom
naša cena 580,00 € (16 240,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

Úvod » Čističky vzduchu

Čističky vzduchu

Čističky vzduchu na cigaretový dym

Čističky vzduchu EXPANSION ELECTRONIC sú navrhnuté tak, aby čistili vzduch od dymu, zápachu, peľu a iných znečistených látok.

Vzduch je ionizovaný, aby ovzdušie v miestnosti bolo zdravšie a pohodlnejšie. K dispozícii sú podstropné a nástenné modely.


 

 • Fungovanie:
  Vzduch nasávaný z prívodnej mriežky prechádza kovovým pred filtrom, ktorý zadrží najväčšie nečistoty a potom cez elektrostatický filter, ktorým prechádza vysoké napätie a ktorý je zložený z kovových dosiek umiestnených vpredu. Znečisťujúce častice vchádzajú do tohto zariadenia a vďaka elektrostatickému efektu sú zachytené kovovými doskami až do hrúbky 0,01 mikrónu.
  Vzduch pokračuje vo svojej ceste cez filter s aktívnym uhlíkom, ktorý absorbuje a zadržuje zápach. Ako náhle je cyklus na konci, do izby sa vypustia negatívne nabité ióny, ktoré zabezpečujú zdravé a pohodlné prostredie.


  Systém BASIC - obsahuje všetky základné funkcie


  Systém AFC - obsahuje všetky základné funkcie, procesor pre automatické ovládanie funkcií, kontrolu a ovládanie filtrovania


  Systém NATURE - obsahuje všetky základné funkcie, procesor pre automatické ovládanie funkcií, kontrolu a ovládanie filtrovania, vstavaný senzor vlhkosti, kontrola a ovládanie iónovej rovnováhy, kontrola a ovládanie nočnej dezodorizácie negatívnymi iónmi