Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 635,00 € (17 780,00 CZK)
skladom
naša cena 799,00 € (22 372,00 CZK)
skladom
naša cena 666,00 € (18 648,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 163,00 € (32 564,00 CZK)
skladom
naša cena 1 021,00 € (28 588,00 CZK)
skladom
naša cena 965,00 € (27 020,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

Úvod » Chladiace a mraziace boxy

Chladiace boxy, mraziace boxy, kondenzačné jednotky, montáž chladiacich a mraziacich boxov, montáž kondenzačných jednotiek

Usporiadať podľa 
Výrobca  

akcia klimatizácie


akcia klimatizácie
novinka
akcia klimatizácie

Máte záujem o návrh chladiaceho či mraziaceho boxu? Kontaktujte nás na e-mail  info@chladenie-mrazenie.sk

Chladiace boxy, Mraziace boxy, kondenzačné jednotky KLIKNI NA LOGO www.chladenie-mrazenie.sk

Naša spoločnosť Kocur, s.r.o. dodáva a montuje chladiarenské a mraziarenské boxy z PUR panelov, ktoré predstavujú najlepšiu možnú tepelnú izoláciu. Sme schopní vyhovieť požiadavkám ako malého súkromného mäsiara, tak celoštátnemu potravinovému reťazcu, výrobnému závodu aj centrálnym logistickým sklady. Vyrábame chladiace a mraziace boxy, chladiace vitríny, alebo pulty.

Návrh takéhoto boxu či pultu je veľmi individuálnou záležitosťou, pri ktorej vychádzame z vašich požiadaviek. Obráťte sa preto na našich odborníkov a špecifikujte nám potrebný rozmer, teplotu, umiestnenia, typu a veľkosť dverí a požiadavky na vybavenie v boxe. Na základe vašich potrieb vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku.

Čo všetko vám prináša zákazková výroba chladiacich boxov
Prispôsobíme sa vašim požiadavkám a navrhneme riešenie na mieru.Chladiace a mraziace boxy, pulty a chladiace vitríny montujeme pre malé mäsiarstvo aj veľké výrobné závody.Boxy pre vás vyrábame z PUR panelov, ktoré ponúkajú najlepšiu možnú tepelnú izoláciu na trhu.Vnútorné priestory a vybavenie boxu pripravíme úplne podľa vašich potrieb.Máte možnosť voľby izolované podlahy aj pre chladiaci box (u mraziaceho boxu je izolovaná podlaha samozrejmosťou).

Chladiace, mraziace boxy