Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog

Blog

Najnovšie články

18.01.2023
Inštalácia klimatizácie v detských vzdelávacích inštitúciách je vždy predmetom kontroverzií. Klimatizácia je na jednej strane možnosťou kontrolovať teplotu a čerstvosť vzduchu a na druhej strane strachom z prechladnutia u detí.
23.11.2022
Split klimatizácia je pre bývanie ideálna – split klimatizácia je vhodná do panelákov, domov a kancelárii. Split klimatizácia je cenovo dostupná a energeticky efektívna.
21.09.2022
Výber správnej klimatizácie pre váš domov sa môže javiť ako obrovská výzva. Aký typ klimatizácie budete potrebovať? Koľko to bude stáť? Akú veľkosť by ste mali dostať? To sú otázky, ktoré si mnoho ľudí kladie pri výbere klimatizácie.
18.08.2022
Mnoho z nás považuje svoju klimatizáciu za samozrejmosť a nemusí sa o ňu starať pravidelným servisom na začiatku každého chladiaceho obdobia. To môže viesť k problémom, ktoré majú vplyv na kvalitu upravovaného vzduchu, a k nedostatočnej energetickej účinnosti, ktorá vedie k vyšším účtom.
19.07.2022
Každoročné letné horúčavy urobili klimatizáciu viac menej nevyhnutnou pre každú domácnosť. Výber nesprávnej klimatizácie pre váš dom však môže mať za následok vysoké účty za elektrickú energiu alebo ľutovať kúpu klimatizácie, ktorá nedokáže miestnosti správne vychladiť.
05.06.2022
Ako funguje multi split klimatizácia? Je aj pre vás výhodná inštalácia multi split klimatizácie?
20.05.2022
Pri podnikaní musíte investovať peniaze do vecí, ktoré priamo negenerujú príjmy ani zisk. Klimatizácia vo vašej kancelárii je jedným z týchto nákladov. Klimatizácia zlepšuje výkon vašich zamestnancov, ale tiež sa v nej budú lepšie cítiť klienti.
10.04.2022
Vybrať správnu klimatizáciu je dôležité. Aby sme vám výber klimatizácie uľahčili, pripravili sme pre vás niekoľko praktických rád.
23.03.2022
Leto sa blíži a ak ste ešte nepripravili svoj domov na mesiace horúceho počasia, teraz je najvyšší čas to urobiť! Tu je niekoľko tipov od nášho tímu špecialistov na chladenie.
08.02.2022
Klimatizácie sú zdrojom pohodlia a príjemnej klímy v našej domácnosti a kancelárii. Netreba však pozabudnúť na pravidelný servis a najmä čistenie filtra klimatizácie. Máme pre vás niekoľko tipov, aby ste vedeli, že je čas na čistenie alebo výmenu filtra klimatizácie.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk