Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
18.11.2021
Kurz montáže klimatizácie - nielen pre začiatočníkov.
Montér klimatizačných zariadení Kurz, ktorý Vám môže pomôcť posunúť sa vpred Trojdňový teoreticko-praktický kurz zameraný na získanie zruč... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog

Blog

Najnovšie články

05.06.2022
Ako funguje multi split klimatizácia? Je aj pre vás výhodná inštalácia multi split klimatizácie?
20.05.2022
Pri podnikaní musíte investovať peniaze do vecí, ktoré priamo negenerujú príjmy ani zisk. Klimatizácia vo vašej kancelárii je jedným z týchto nákladov. Klimatizácia zlepšuje výkon vašich zamestnancov, ale tiež sa v nej budú lepšie cítiť klienti.
10.04.2022
Vybrať správnu klimatizáciu je dôležité. Aby sme vám výber klimatizácie uľahčili, pripravili sme pre vás niekoľko praktických rád.
23.03.2022
Leto sa blíži a ak ste ešte nepripravili svoj domov na mesiace horúceho počasia, teraz je najvyšší čas to urobiť! Tu je niekoľko tipov od nášho tímu špecialistov na chladenie.
08.02.2022
Klimatizácie sú zdrojom pohodlia a príjemnej klímy v našej domácnosti a kancelárii. Netreba však pozabudnúť na pravidelný servis a najmä čistenie filtra klimatizácie. Máme pre vás niekoľko tipov, aby ste vedeli, že je čas na čistenie alebo výmenu filtra klimatizácie.
03.01.2022
Klimatizácie sú dostupné v rôznych prevedeniach. Multi split klimatizácia patrí medzi najobľúbenejšie. Prečo je tomu tak? Máme pre vás niekoľko praktických informácii o multi split klimatizáciách.
22.12.2021
Ešte pred začiatkom vykurovacej sezóny sa klimatizácia využíva na vykurovanie. Moderné klimatizácie slúžia aj ako účinné vykurovacie zariadenie. Výkonné ventilátory lepšie a rýchlejšie distribuujú horúci vzduch.
17.11.2021
Jednou z hlavných výhod klimatizácií je, že môžete regulovať teplotu . Či je leto alebo zima, v miestnosti je možné regulovať a upravovať a optimalizovať teplotu tak, aby ste dosiahli požadovanú teplotu. Prostredníctvom tepelnej regulácie je možné ovplyvniť kvalitu bývania. Zvýšite tak fyzickú aj ps
05.10.2021
Ak už neviete, ako zvládnuť horúčavy leta, keď ste doma, a otváranie okien a nosenie ľahkého oblečenia nestačí, určite zvažujete kúpu klimatizácie do domu.
10.09.2021
Klimatizácie niekedy prestanú fungovať bez varovania. Ale často vás upozornia, že niečo nie je v poriadku. To isté platí pre vaše vykurovacie a ventilačné zariadenie.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk