Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. 6 najlepších nápadov, ako udržať váš dom v teple v zime
29.04.2018

6 najlepších nápadov, ako udržať váš dom v teple v zime

1 Okná sú hlavnou príčinou tepelných strát v dome. Silné záclony sú dobrým riešením tohto problému, pretože izolujú a znižujú túto stratu. Ďalšou možnosťou je pokryť tie, ktoré už máte s rúnom. Ekonomický nápad, ktorý vám pomôže zbaviť sa pohovky.

2 Využite slnečné žiarenie počas dňa a otvorte žalúzie, aby ste osvetlila svoj dom počas ohrevu. Toto je najlacnejšia myšlienka a mnohokrát zabúdame na to.

3 Vyhnite sa prievanu, uistite sa, že ste izolovali hlavné dvere alebo zakryte zámok viečkom, aby ste zabránili malým výbojom vzduchu, ktorý ochladzuje dom.

4 Ak váš dom má vysoké stropy, umiestnite na radiátor police na zvýšenie cirkulácie vzduchu. To spôsobí, že sa zahreje rýchlejšie.

5 Dajte koberce na podlahu miestností, ktoré používate najviac, aby ste sa vyhli tepelným stratám v podlahe.

6 Nechajte dvere zavreté v miestnostiach, ktoré nie sú časté, aby sa do zvyšku domu nedostal studený vzduch a udržujte teplo v oblasti, kde sa nachádzate.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk