Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 862,00 € (24 136,00 CZK)
skladom
naša cena 1 163,00 € (32 564,00 CZK)
skladom
naša cena 1 723,00 € (48 244,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 635,00 € (17 780,00 CZK)
skladom
naša cena 589,00 € (16 492,00 CZK)
skladom
naša cena 1 021,00 € (28 588,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

14. 09. 2017

AKé výhody ponúkajú moderné klimatizačné zariadenia?

1. Ponúkajú vysoko flexibilné riešenia

Zatiaľ čo tradičné tepelné čerpadlá a centrálne klimatizačné systémy tlačia chladenie a ohrev vzduchu cez potrubia, nové systémy dodávajú vzduch priamo do rôznych zón. Pozostávajú z malej vonkajšej jednotky a jednej alebo viacerých vnútorných jednotiek, ktoré nevyžadujú nič iné ako montážne možnosti a prístup k elektrickej energii.

Niekedy označované ako rozdelené systémy, systémy s viacerými rozdeľovacími systémami alebo systémy s rozdelenými kanálmi, chladenie bez ohrevu a kúrenie ponúka majiteľom domov a podnikov nákladovo efektívny spôsob nahradenia neefektívnych okenných jednotiek, vykurovacích telies a elektrických ohrievačov. Môžu byť inštalované v domácich doplnkoch, novostavbách, bytoch a apartmánoch alebo na zlepšenie regulácie teploty v konkrétnych miestnostiach.

2. Ušetria vám peniaze

Jeden z dôvodov, prečo majitelia domov prechádzajú na chladenie bez ohrevu a kúrenie, je celková úspora nákladov. V uplynulých rokoch sa náklady na elektrickú energiu rýchlo zvýšili. Keď teplota domu závisí od neefektívneho systému, mesačné účty môžu rýchlo stúpať. Bezpotrubné systémy pracujú s menším výkonom - sú menšie ako tradičné systémy a pretože vzduch s regulovanou teplotou sa dodáva priamo do miestnosti, nedochádza k žiadnej strate účinnosti. Multi-split systémy tiež umožňujú majiteľom domov vytvoriť "zóny" vo svojom dome, čo znamená, že už nemusia chladiť alebo vyhrievať miestnosti, ktoré nie sú obsadené.

3. Zlepšujú kvalitu vnútorného ovzdušia

Často je kvalita vnútorného vzduchu skutočne nižšia ako kvalita vonkajšieho vzduchu. Vďaka tradičným systémom sa musia vzduchové potrubia odborne čistiť pravidelne a dokonca aj po čistení zostáva  prach a alergény. Systémy bez kanála na druhej strane ponúkajú viacstupňovú filtráciu, ktorá môže drasticky znížiť prach, baktérie, peľ, alergény a iné častice vo vzduchu.

4. Sú rýchle a ľahko sa inštalujú

Inštalácia tradičného systému môže trvať niekoľko týždňov a narušuje každodenné aktivity v domácnosti. Bezpotrubné systémy sú oveľa menej invazívne na inštaláciu a v závislosti od počtu požadovaných vnútorných a vonkajších jednotiek môžu byť spustené len za jeden deň.

Multi-split systém beží na malých potrubiach, ktoré vyžadujú malý otvor. To znamená, že majitelia domov nemusia mať obavy z prestavby stien alebo stropov okolo potrubia.