Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 599,00 € (16 772,00 CZK)
skladom
naša cena 1 863,00 € (52 164,00 CZK)
skladom
naša cena 1 129,00 € (31 612,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 466,00 € (41 048,00 CZK)
skladom
naša cena 1 379,00 € (38 612,00 CZK)
skladom
naša cena 1 099,00 € (30 772,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

08. 11. 2017

Aká značka klimatizácie je výhodná

Dokonca aj keď nemáte žiadnu predstavu o tom, ktorá spoločnosť robí najlepšie značky, je tu dobrá šanca, že ste už niektoré mená počuli.  Samsung ( áno, vyrábajú aj klimatizačné zariadenia), Panasonic, Mitsubishi Electric, Toshiba, Midea,  Daikin...

Tieto klimatizačné značky dominujú pri predaji klimatizačných zariadení.

Ale ktorá z nich je najlepšia?

 

Dodávateľský reťazec klimatizácií väčšinou pracuje na dealerovom systéme. Spoločnosti v oblasti klimatizácie sa priblížia značkám, aby získali cenovú výhodu prostredníctvom vyšších predajov, ale aj možnosť ponúknuť to, čo považujú za kvalitný produkt, ktorý je vhodný za predaj. Ale nemôžu všetci obsluhovať každú značku a dúfajú, že každej z nich dosiahnu vysoký predaj. To je jeden z dôvodov, prečo sa môžete cítiť pri nákupe, akoby predajca tlačil  jednu značku pred inou – a povedal vám, že je to „najlepšia značka“.Čo je pravdepodobné, nebudete počuť, je "máme sklad plný týchto vecí, ktorých sa musíme skutočne zbaviť".

No ....... skutočná otázka, ktorú musíte položiť, nie je len to, ktorá značka je najlepšia, ale aj ktorý model je pre vás najvhodnejší. Zo všetkých značiek klimatizácie na najvyššej úrovni majú všetky tri hlavné funkcie, ktoré z nich robia nákup výhodný.

Veľmi tiché vnútorné a vonkajšie jednotky

Sú to prvé veci, ktoré väčšina ľudí zaujíma. Vo všeobecnosti sú všetky spomenuté klimatizácie dobré.  Nezabudnite však, že značková klimatizácia vám zrejme spôsobí menej starostí pri servise a dĺžke životnosi.

Váš rozpočet

Ak zohľadňujete cenu, postupujte podľa toho. Napríklad jednotka Samsung vám ušetrí kdekoľvek od 200 do 500 eur  v závislosti od veľkosti KW v porovnaní s Daikinom alebo Mitsubishi. Niektoré jednotky, ako napríklad značky Samsung alebo LG, teraz ponúkajú Wi-Fi pre ovládanie vášho klimatizačného zariadenia z vášho chytrého telefónu.

Požiadavky na inštaláciu

Kde a ako sa bude inštalovať? Niektoré modely s rozdeleným systémom vám dajú medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou iba 5 metrov v dĺžke potrubia, kým sa do systému nepridá ďalšie chladiace médium. To prinesie dodatočné náklady na inštaláciu.

 

Vnútorné a vonkajšie rozmery

Niektoré jednotky sú väčšie. Napríklad jednotka Samsung 5kw má šírku len 1100 mm. Avšak jednotka Daikin 5kw má šírku len 800 mm. Predstavte si, že si kúpite rozdeľovací systém z online obchodu len preto, aby sa vaša jednotka nezmestí na miesto, ktoré chcete.

Vnútorný výkon ventilátora

Keď sa dostanete do veľkých miestností, ktoré vyžadujú dlhý prúd vzduchu, niektoré jednotky ponúkajú výkonný režim ventilátora. Jednotky Mitsubishi Electric (MSZ71GE) sú schopné tlačiť vzduch až na 12 metrov