Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 863,00 € (52 164,00 CZK)
skladom
naša cena 743,00 € (20 804,00 CZK)
skladom
naša cena 1 659,00 € (46 452,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 199,00 € (33 572,00 CZK)
skladom
naša cena 1 466,00 € (41 048,00 CZK)
skladom
naša cena 1 981,00 € (55 468,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

12. 01. 2020

Aké sú dôvody, pre ktoré klimatizácia nestačí dostatočne chladiť?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo nie je chladenie dosatočné  a zistenie presných príčin je prvým krokom k procesu nápravy. Aby ste získali informácie o skutočných príčinách nedostatočného ochladzovania, údržba klimatizácii lacnaklima.sk uvádza  niekoľko hlavných dôvodov, o ktorých by ste mali vedieť, aby ste prekonali problémy s chladením.

Pokazený panel ističa

Toto je jeden z najbežnejších dôvodov, prečo klimatizácia nevychladzuje. Mali by ste nájsť panel ističa a skontrolovať, či tu nájdete ističe, že ističe pre jednotku striedavého prúdu sú označené a ich preklopenie môže problém vyriešiť, pretože niekedy je istič vypnutý a do klimatizačného zariadenia sa neprenáša žiadna elektrina, a preto nedochádza k žiadnemu ochladzovaniu.

Zanesený vzduchový filter

Ak sú vzduchové filtre upchané prachom a úlomkami, určite to ovplyvní chladenie a vaša klimatizačná jednotka bude pracovať tvrdšie, ale tiež nedokáže ochladiť vnútornú atmosféru. Preto spoločnosť lacnaklima.sk dôrazne odporúča svojim zákazníkom, aby sa v čo najkratšom čase starali o vzduchové filtre, aby nedošlo k ovplyvneniu chladenia.

Úniky chladiva

 

Klimatizácie používajú chladivo nepretržite na dosiahnutie chladiacich efektov a ak dôjde k úniku chladiva, váš systém na striedavý prúd nebude chladiť vzduch a budete čeliť problémom. Úniky chladiva sa dajú zistiť, keď sa nahromadí ľad alebo ak zo systému striedavého prúdu vychádza nejaké aberantné zvuky.