Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Aké sú hlavné výhody multi split klimatizácie
05.06.2022

Aké sú hlavné výhody multi split klimatizácie

Pohodlie regulácie teploty vo viacerých miestnostiach zároveň je pravdepodobne najväčším prínosom, ktorý ponúka multi split klimatizácia. Jednotlivé miestnosti v priestore je možné nastaviť na rôzne teploty (pokiaľ je v danej miestnosti jednotka), čo ponúka obrovskú flexibilitu v spôsobe, akým je možné pohodlie každej miestnosti nastaviť podľa preferencií konkrétnej osoby.

Niektorí ľudia cítia chlad viac ako ostatní a niektorí zase cítia teplo viac. Inštaláciou multi split klimatizácie do domácnosti alebo kancelárie je možné spálne, obývačky a dokonca aj kúpeľne nastaviť na najvhodnejšiu teplotu po celý rok.

Priemerná ročná teplota stúpa a vysoké letné teploty sú dôvodom, prečo je potrebné nainštalovať novú multi split klimatizáciu. Okrem získania optimálnej teploty má aj zdravotné výhody.

Na ochladenie miestnosti nie je potrebné niekoľko hodín používať klimatizáciu na plný výkon, pretože jej teplota bude zachovaná, možno s malými úpravami počas celého dňa.

Spať pohodlne počas horúcich letných dní bez klimatizácie je takmer nemožné.

Využitie výhod multi split klimatizácie ponechá spálňu na prijateľnej teplote a dobrý spánok má cenu zlata.

Tieto priestorovo úsporné zariadenia robia z multi split klimatizácie žiadanú voľbu pre všetkých majiteľov domov a bytov, ktoré majú menšie miestnosti.

Počas chladných dní využijete možnosť kúrenia.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk