Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 629,00 € (17 612,00 CZK)
skladom
naša cena 862,00 € (24 136,00 CZK)
skladom
naša cena 657,00 € (18 396,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 734,00 € (20 552,00 CZK)
skladom
naša cena 629,00 € (17 612,00 CZK)
skladom
naša cena 1 270,00 € (35 560,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

12. 05. 2018

Aké výhody ponúka Midea?

Použitie najchladnejších chladív na trhu a technológie A +++ minimalizujú spotrebu. Navyše režim prevádzky ECO podporuje úsporu energie, ktorá môže dosiahnuť až 60%.

Záruka značky

Midea je zaradená medzi 500 najvýznamnejších spoločností podľa celosvetového prehľadu spoločnosti Forbes s obratom presahujúcim 21 miliárd eur, 22 výrobných základov a exportnou činnosťou do viac ako 180 krajín. Je svetovým lídrom v oblasti zariadení na úpravu vzduchu


Eko režim Maximálny výkon za menej.

Že vzduch je schopný ponúknuť najlepšiu komfortnú teplotu pri zohľadnení vašich úspor je senzačný. Opýtajte sa ho, čo chcete, a nechajte ho, aby vám pomohol nájsť váš optimálny komfort.

Ovládanie z telefónu Smartphone. Keď chcete, ako chcete.

Príďte domov a nájdite ju na ideálnej teplote. Ak môžete ovládať svoj vzduch pomocou mobilnej aplikácie, budete mať možnosť naprogramovať ju podľa vašich predstáv. Táto možnosť vám umožňuje definovať vlastnú pohodu a zároveň uľahčiť zníženie spotreby.

Breeze efekt. Najprirodzenejší vzduch.

Nič lepšie než užívať si výhodu vzduchu s maximálnym pocitom pohodlia. Vôňový efekt rozdeľuje vzduch homogénnym spôsobom, takže môžete cítiť potešenie z čerstvosti s maximálnym pocitom prirodzenosti

Tepelný snímač Postarajte sa o tých najmenších

To, že sú malé, sú prvé. Pomocou tepelného snímača upravuje vzduch svoj prietok a odošle ho iba zdrojom tepla. Keď sa vaše letecké hodinky stali vašimi najlepšími spojencami.

Nasleduj ma Prúdenie vzduchu ide tam, kam idete.

Vezmite si svoje pohodlie vo vrecku a nechajte čerstvosť nasledovať. Diaľkové ovládanie funguje ako termostat a umožňuje dosiahnuť teplotu, v ktorej sa nachádza.

Filter na čistenie vzduchu. Najzdravšie prostredie

Kto nechce 2 × 1? Ak ochladíte a vyčistite, máte perfektné prostredie pre vaše. Čistiaci filter čistí alergény, baktérie a prach, ktoré ponúkajú maximálnu hygienu.

Snímač jasu. Chladný pokoj.

Pretože pohodlie znamená tiež ticho, keď príde večer, potrebujete svoj vzduch prispôsobiť sa pauze na konci dňa bez straty výhod. Maximálne ticho, maximálne pohodlie