Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 740,00 € (20 720,00 CZK)
skladom
naša cena 799,00 € (22 372,00 CZK)
skladom
naša cena 1 466,00 € (41 048,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 589,00 € (16 492,00 CZK)
skladom
naša cena 798,00 € (22 344,00 CZK)
skladom
naša cena 1 019,00 € (28 532,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

02. 05. 2019

Ako pripraviť klimatizáciu na leto

Po niekoľkých mesiacoch vypnutia môže byť vaše klimatizácia trochu na ospalé strane, a je len na vás, aby si to na rýchlosť.

Jednoduché veci

Zmeňte filter pred akýmkoľvek iným. Jeden kus môže spôsobiť, že váš klimatizačný prístroj bude viac zaťažovaný a poskytne menej chladného vzduchu, ak (filter) nie je v dobrom stave. Dokonca aj keď umiestnite čistý filter pred vypnutím systému na zimu, znova ho zmeňte, aby sa zabezpečil, že všetok prach, ktorý je zhromaždený na filtri, neblokuje činnosť jednotky.

Bez ohľadu na to, aký typ klimatizačného zariadenia máte, pozrite sa na všetky vonkajšie časti vo vnútri i mimo vášho domova. Odstráňte kefu a listy; uistite sa, že nie sú žiadne príznaky škodcov, ktorí sa snažia žiť vo vonkajšom kompresore, napríklad.

Pozrite sa tiež na zuby, trhliny, chýbajúce a ohnuté časti. Nechajte tieto osoby skontrolovať a prípadne ich nahradiť spoločnosťou na opravu klimatizácie.

Nie-tak-jednoduché veci

Pozrite sa na odvodňovacie hadice a izoláciu okolo väčšieho potrubia v centrálnej jednotke. Nesmie dôjsť k úniku, otváraniu, roztrhnutiu alebo dokonca roztrhnutiu škvŕn. Všetko je potrebné opraviť pred zapnutím jednotky. Vyčistite tiež strany a hornú časť cievky; existuje niekoľko výpadov, ako vidíte, takže zatiaľ čo to je jednoduchá práca, môže to chvíľu trvať.

Ďalšou možnosťou je najať spoločnosť na opravu klimatizácie, aby ste si mohli pozrieť celú jednotku. To je pravdepodobne lepšia voľba, ak ste práve prešli do domácnosti a nie ste so zariadením oboznámení, alebo ak ste sa predtým nepokúsili skontrolovať typ systému, ktorý máte.