Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
29.01.2017
Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.
Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás odporučíte svojim známym a mi nainštalujeme klimatizáciu d... čítať celé
20.01.2016
Záruka na klimatizácie 5 rokov.
Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a nainštalované našou spoločnosťou. Klimatizačné zariadenie ... čítať celé
21.09.2016
Klimatizácia aj na kúrenie?
Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie oproti štandardným vykurovacím systémom ako je plyno... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ako pripraviť klimatizáciu na leto

Ako pripraviť klimatizáciu na leto

Po niekoľkých mesiacoch vypnutia môže byť vaše klimatizácia trochu na ospalé strane, a je len na vás, aby si to na rýchlosť.

Jednoduché veci

Zmeňte filter pred akýmkoľvek iným. Jeden kus môže spôsobiť, že váš klimatizačný prístroj bude viac zaťažovaný a poskytne menej chladného vzduchu, ak (filter) nie je v dobrom stave. Dokonca aj keď umiestnite čistý filter pred vypnutím systému na zimu, znova ho zmeňte, aby sa zabezpečil, že všetok prach, ktorý je zhromaždený na filtri, neblokuje činnosť jednotky.

Bez ohľadu na to, aký typ klimatizačného zariadenia máte, pozrite sa na všetky vonkajšie časti vo vnútri i mimo vášho domova. Odstráňte kefu a listy; uistite sa, že nie sú žiadne príznaky škodcov, ktorí sa snažia žiť vo vonkajšom kompresore, napríklad.

Pozrite sa tiež na zuby, trhliny, chýbajúce a ohnuté časti. Nechajte tieto osoby skontrolovať a prípadne ich nahradiť spoločnosťou na opravu klimatizácie.

Nie-tak-jednoduché veci

Pozrite sa na odvodňovacie hadice a izoláciu okolo väčšieho potrubia v centrálnej jednotke. Nesmie dôjsť k úniku, otváraniu, roztrhnutiu alebo dokonca roztrhnutiu škvŕn. Všetko je potrebné opraviť pred zapnutím jednotky. Vyčistite tiež strany a hornú časť cievky; existuje niekoľko výpadov, ako vidíte, takže zatiaľ čo to je jednoduchá práca, môže to chvíľu trvať.

Ďalšou možnosťou je najať spoločnosť na opravu klimatizácie, aby ste si mohli pozrieť celú jednotku. To je pravdepodobne lepšia voľba, ak ste práve prešli do domácnosti a nie ste so zariadením oboznámení, alebo ak ste sa predtým nepokúsili skontrolovať typ systému, ktorý máte.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.