Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
18.11.2021
Kurz montáže klimatizácie - nielen pre začiatočníkov.
Montér klimatizačných zariadení Kurz, ktorý Vám môže pomôcť posunúť sa vpred Trojdňový teoreticko-praktický kurz zameraný na získanie zruč... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ako pripraviť moju klimatizáciu na leto
06.04.2018

Ako pripraviť moju klimatizáciu na leto

Jednoduché veci

Zmeňte filter ešte predtým. Jeden kus môže spôsobiť, že vaše klimatizačné zariadenie bude viac namáhané a poskytne menej chladného vzduchu, ak (filter) nie je v dobrom stave. Dokonca aj keď umiestnite čistý filter pred vypnutím systému na zimu, znova ho zmeňte, aby sa zabezpečil, že všetok prach, ktorý sa zhromaždí na filtri, neblokuje činnosť zariadenia.

Bez ohľadu na to, aký typ klimatizačného zariadenia máte, pozrite sa na všetky vonkajšie časti vnútri i mimo vášho domova. Odstráňte kefu a listy; uistite sa, že nie sú žiadne príznaky škodcov, ktorí sa snažia žiť napríklad vo vonkajšom kompresore.

Tiež treba hľadať praskliny, chýbajúce a ohnuté časti. Nechajte ich skontrolovať a prípadne ich nahradiť spoločnosťou na opravu klimatizácie.


Pozrite sa na odtokové hadice a izoláciu okolo väčšieho potrubia v centrálnej jednotke. Nesmie dôjsť k úniku, otváraniu, roztrhnutiu alebo dokonca roztrhnutiu škvŕn. Všetko je potrebné opraviť pred zapnutím jednotky. Vyčistite tiež strany a hornú časť cievky; existuje niekoľko škvŕn, ako vidíte, takže zatiaľ čo to je jednoduchá práca, môže to chvíľu trvať.

Lepšou  možnosťou je najať spoločnosť na opravu klimatizácie, aby ste mali istotu, že klimatizácia je dôkladne skontrolovaná. To je pravdepodobne lepšia voľba.

Ak potrebujete kvalitne nainštalovať klimatizáciu, alebo skontrolovať klimatizáciu, kontaktujte lacna-klima.sk

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk