Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 740,00 € (20 720,00 CZK)
skladom
naša cena 1 123,00 € (31 444,00 CZK)
skladom
naša cena 580,00 € (16 240,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 499,00 € (41 972,00 CZK)
skladom
naša cena 695,00 € (19 460,00 CZK)
skladom
naša cena 1 723,00 € (48 244,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

06. 04. 2018

Ako pripraviť moju klimatizáciu na leto

Jednoduché veci

Zmeňte filter ešte predtým. Jeden kus môže spôsobiť, že vaše klimatizačné zariadenie bude viac namáhané a poskytne menej chladného vzduchu, ak (filter) nie je v dobrom stave. Dokonca aj keď umiestnite čistý filter pred vypnutím systému na zimu, znova ho zmeňte, aby sa zabezpečil, že všetok prach, ktorý sa zhromaždí na filtri, neblokuje činnosť zariadenia.

Bez ohľadu na to, aký typ klimatizačného zariadenia máte, pozrite sa na všetky vonkajšie časti vnútri i mimo vášho domova. Odstráňte kefu a listy; uistite sa, že nie sú žiadne príznaky škodcov, ktorí sa snažia žiť napríklad vo vonkajšom kompresore.

Tiež treba hľadať praskliny, chýbajúce a ohnuté časti. Nechajte ich skontrolovať a prípadne ich nahradiť spoločnosťou na opravu klimatizácie.


Pozrite sa na odtokové hadice a izoláciu okolo väčšieho potrubia v centrálnej jednotke. Nesmie dôjsť k úniku, otváraniu, roztrhnutiu alebo dokonca roztrhnutiu škvŕn. Všetko je potrebné opraviť pred zapnutím jednotky. Vyčistite tiež strany a hornú časť cievky; existuje niekoľko škvŕn, ako vidíte, takže zatiaľ čo to je jednoduchá práca, môže to chvíľu trvať.

Lepšou  možnosťou je najať spoločnosť na opravu klimatizácie, aby ste mali istotu, že klimatizácia je dôkladne skontrolovaná. To je pravdepodobne lepšia voľba.

Ak potrebujete kvalitne nainštalovať klimatizáciu, alebo skontrolovať klimatizáciu, kontaktujte lacna-klima.sk