Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
22.01.2021
Kurzy zamerané na vyhradené technické zariadenia PLYNOVÉ, TLAKOVÉ a DVÍHACIE.
Naše kurzy sú určené pre záujemcov o prácu s vyhradenými technickými zariadeniami plynovými, tlakovými a zdvíhacími. Sú určené pre ľudí, ktorí už vyko... čítať celé
29.01.2017
Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.
Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás odporučíte svojim známym a mi nainštalujeme klimatizáciu d... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ako pripraviť moju klimatizáciu na leto
06.04.2018

Ako pripraviť moju klimatizáciu na leto

Jednoduché veci

Zmeňte filter ešte predtým. Jeden kus môže spôsobiť, že vaše klimatizačné zariadenie bude viac namáhané a poskytne menej chladného vzduchu, ak (filter) nie je v dobrom stave. Dokonca aj keď umiestnite čistý filter pred vypnutím systému na zimu, znova ho zmeňte, aby sa zabezpečil, že všetok prach, ktorý sa zhromaždí na filtri, neblokuje činnosť zariadenia.

Bez ohľadu na to, aký typ klimatizačného zariadenia máte, pozrite sa na všetky vonkajšie časti vnútri i mimo vášho domova. Odstráňte kefu a listy; uistite sa, že nie sú žiadne príznaky škodcov, ktorí sa snažia žiť napríklad vo vonkajšom kompresore.

Tiež treba hľadať praskliny, chýbajúce a ohnuté časti. Nechajte ich skontrolovať a prípadne ich nahradiť spoločnosťou na opravu klimatizácie.


Pozrite sa na odtokové hadice a izoláciu okolo väčšieho potrubia v centrálnej jednotke. Nesmie dôjsť k úniku, otváraniu, roztrhnutiu alebo dokonca roztrhnutiu škvŕn. Všetko je potrebné opraviť pred zapnutím jednotky. Vyčistite tiež strany a hornú časť cievky; existuje niekoľko škvŕn, ako vidíte, takže zatiaľ čo to je jednoduchá práca, môže to chvíľu trvať.

Lepšou  možnosťou je najať spoločnosť na opravu klimatizácie, aby ste mali istotu, že klimatizácia je dôkladne skontrolovaná. To je pravdepodobne lepšia voľba.

Ak potrebujete kvalitne nainštalovať klimatizáciu, alebo skontrolovať klimatizáciu, kontaktujte lacna-klima.sk

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.