Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 685,00 € (19 180,00 CZK)
skladom
naša cena 862,00 € (24 136,00 CZK)
skladom
naša cena 1 068,00 € (29 904,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 899,00 € (25 172,00 CZK)
skladom
naša cena 685,00 € (19 180,00 CZK)
skladom
naša cena 1 199,00 € (33 572,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

09. 07. 2019

Ako znížiť faktúru za chladenie

Zároveň naše elektrické účty strieľajú cez strechu; tak čo teraz? Nižšie uvádzame niekoľko tipov, ako môžete urobiť, aby ste znížili vašu energetickú náročnosť v lete, bez toho, aby ste utrpeli horúčavu.

Získajte dom Izolovaný

Ak vlastníte svoj dom, pridaním odfúknutej izolácie uvidíte až 30% zníženie ceny za energiu. Zatiaľ čo počiatočné náklady sa môžu zdať skľučujúce, často sa to platí za päť až sedem rokov.

Zasadiť strom

Stromy stromov, ako je javor, dub a buk, ktoré strácajú listy v zime, sú odpoveďou matky prírody na hľadanie bezplatnej klimatizácie. Ak je váš dom stínený stromom, slnko je v lete zablokované pred ohrevom a tiež pomáha pridať teplo v zime.

Zatvorte okná

Ak je váš dom a okná dobre izolované, použite túto technológiu vo svoj prospech. V noci sa váš dom ochladil. Keď vychádza slnko, zatvorte okná a dvere vášho domu, zatlačte všetky žalúzie a zatvorte záclony. To samo o sebe bude mimoriadne pomôcť udržať slnečné svetlo v zahrade vo vnútri vášho domova. Udržujte chladenie a teplo a vlhkosť vonku!

Vyhrievajte teplo vonku

Keď teplota klesne v noci, znovu otvorte dom. V okne môžete umiestniť ventilátor na box a priniesť časť domu, ktorý je do domu zadarmo.

Vypnite elektroniku

Nové televízory s plochou obrazovkou na trhu sú notoricky známe pre vytváranie tepla. Zvukové systémy, počítače a takmer každý novší typ gadget, ktorý je teplý na dotyk, pridáva viac tepla do vášho domova a toto teplo je teplo, ktoré musíte zaplatiť za odstránenie. Uistite sa, že keď vyrazíte do práce ráno, vypnite čo najviac týchto položiek!

Otázky? Zavolajte našich odborníkov na kúrenie a chladenie. Poskytujeme profesionálne opravy, údržbu a inštaláciu na všetkých klimatizáciach, takže bez ohľadu na to, aké sú vaše požiadavky na chladenie, môžeme pomôcť! Kontaktujte nás ešte dnes a získajte bezplatný odhad v domácnosti!