Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ako znížiť faktúru za chladenie
09.07.2019

Ako znížiť faktúru za chladenie

Zároveň naše elektrické účty strieľajú cez strechu; tak čo teraz? Nižšie uvádzame niekoľko tipov, ako môžete urobiť, aby ste znížili vašu energetickú náročnosť v lete, bez toho, aby ste utrpeli horúčavu.

Získajte dom Izolovaný

Ak vlastníte svoj dom, pridaním odfúknutej izolácie uvidíte až 30% zníženie ceny za energiu. Zatiaľ čo počiatočné náklady sa môžu zdať skľučujúce, často sa to platí za päť až sedem rokov.

Zasadiť strom

Stromy stromov, ako je javor, dub a buk, ktoré strácajú listy v zime, sú odpoveďou matky prírody na hľadanie bezplatnej klimatizácie. Ak je váš dom stínený stromom, slnko je v lete zablokované pred ohrevom a tiež pomáha pridať teplo v zime.

Zatvorte okná

Ak je váš dom a okná dobre izolované, použite túto technológiu vo svoj prospech. V noci sa váš dom ochladil. Keď vychádza slnko, zatvorte okná a dvere vášho domu, zatlačte všetky žalúzie a zatvorte záclony. To samo o sebe bude mimoriadne pomôcť udržať slnečné svetlo v zahrade vo vnútri vášho domova. Udržujte chladenie a teplo a vlhkosť vonku!

Vyhrievajte teplo vonku

Keď teplota klesne v noci, znovu otvorte dom. V okne môžete umiestniť ventilátor na box a priniesť časť domu, ktorý je do domu zadarmo.

Vypnite elektroniku

Nové televízory s plochou obrazovkou na trhu sú notoricky známe pre vytváranie tepla. Zvukové systémy, počítače a takmer každý novší typ gadget, ktorý je teplý na dotyk, pridáva viac tepla do vášho domova a toto teplo je teplo, ktoré musíte zaplatiť za odstránenie. Uistite sa, že keď vyrazíte do práce ráno, vypnite čo najviac týchto položiek!

Otázky? Zavolajte našich odborníkov na kúrenie a chladenie. Poskytujeme profesionálne opravy, údržbu a inštaláciu na všetkých klimatizáciach, takže bez ohľadu na to, aké sú vaše požiadavky na chladenie, môžeme pomôcť! Kontaktujte nás ešte dnes a získajte bezplatný odhad v domácnosti!

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk