Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Akú značku klimatizácie vybrať
26.08.2017

Akú značku klimatizácie vybrať

V skutočnosti je výrobca klimatizačného zariadenia dosť dôležitý a výber správnej značky môže ušetriť veľa peňazí. Ak nie ste odborník na značky, nebojte sa – poradíme vám. Pracujeme iba s tými najlepšími značkami, čo nám umožňuje dávať záruku na každú jednotku, ktorú inštalujeme.

Spoľahlivé, osvedčené klimatizačné a vykurovacie jednotky

V spoločnosti lacna-klima.sk  preferujeme značku Daikin, Mitsubishi a Panasonic. Sú to najspoľahlivejšie značky v tomto odvetví. Každá značka má dlhú históriu a je lídrom v oblasti klimatizácii.

Klimatizácie týchto značiek majú vysokého hodnotenie a sú energeticky účinné. Sú dostatočne kvalitné, tiché a úsporné. Vaša rodina bude milovať pohodlie a vy budete milovať náklady na prevádzku týchto klimatizácii.

Pevne veríme, že klimatizácie Daikin, Mitsubishi alebo Panasonic poskytnú najlepšiu hodnotu za vaše peniaze. Ponúkame vám predaj, montáž a servis týchto klimatizačných jednotiek.

Ponúkame vám tiež odhady a konzultácie, takže presne viete, akú klimatizačnú jednotku si vybrať. Ponúkame vám ale oveľa viac.

• Poskytujeme kompletné servisné služby

• Ponúkame kompletnú výmenu vzduchových filtrov

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk