Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 018,00 € (28 504,00 CZK)
skladom
naša cena 1 170,00 € (32 760,00 CZK)
skladom
naša cena 920,00 € (25 760,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 267,00 € (35 476,00 CZK)
skladom
naša cena 920,00 € (25 760,00 CZK)
skladom
naša cena 580,00 € (16 240,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

05. 02. 2018

Aký je význam klimatizácie

Klimatizácia sa bežne používa na vytvorenie interiérového pohodlia. Počet prevádzkových hodín potrebných na dosiahnutie tepelnej pohody môže byť podstatne znížený alebo eliminovaný starostlivým návrhom nových domov, ako aj zmenami a doplneniami existujúcich domov.

Prevádzkovanie chladiacej klimatizácie v uzavretej miestnosti asi hodinu pred spaním často znižuje úroveň vlhkosti až do bodu, keď pohyb vzduchu zo stropných ventilátorov môže poskytnúť dostatočné odparenie chladenia na dosiahnutie a udržanie komfortu spánku. Niektoré klimatizačné jednotky fungujú ako ventilátory, keď vonkajšia teplota prostredia klesá pod nastavenie termostatu, takže môžu nahradiť stropný ventilátor.

Efektívna klimatizácia vyžaduje viac ako jednoduchú inštaláciu efektívneho klimatizačného zariadenia.

Návrh klimatizovaných priestorov

Zvyčajne nie je potrebné klimatizovať všetky miestnosti. Rozhodnite sa, ktoré izby budú mať najväčší prospech v závislosti od ich použitia a pokúste sa znížiť celkový objem klimatizovaného vzduchu (veľkosť miestnosti, výška stropu). Často jedna alebo dve miestnosti sú dostatočné na to, aby poskytovali komfort počas období vysokej vlhkosti a vysokých teplôt.

Navrhovanie nočného komfortu spánku klimatizáciou izieb, ktoré sa bežne používajú v skorých večerných hodinách s priľahlými spálňami. Klimatizovaná, murovaná televízna miestnosť v strede voľne stojaceho (pasívne chladeného) domu s spánkovými priestormi, ktoré s ňou susedia, poskytuje priame aj nepriame chladiace výhody. Efektívne (nízke tepelné výkony) osvetlenie a zariadenia sú dôležité v takejto aplikácii.

Chladné murivo v spálni poskytuje psychickú a fyziologickú pohodu kombináciou sálavých tepelných

Nastavte termostaty na najteplejšie nastavenie, ktoré stále dosahuje pohodlie. Pokus - môžete zistiť, že 26 ° C je celkom pohodlné, keď si myslíte, že potrebujete 21 ° C.

Prispôsobte svoj životný štýl tam, kde je to možné, aby ste využili komfortné vonkajšie podmienky, ak existujú, aby sa minimalizovali doby prevádzky mechanických chladiacich systémov.