Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Bezdrôtové technológie Mitsubishi
18.06.2017

Bezdrôtové technológie Mitsubishi

Spoločnosť Mitsubishi Electric nám pomohla urobiť z Vášho domu pohodlnejšie miesto. Bezdrôtové možnosti komfortného ovládania uľahčujú dosiahnuť pohodlie ako kedykoľvek predtým.


1. Ovládajte na dosah ruky

 

Aby ste sa mohli pohodlne usadiť a sledovať obľúbený film a nechce sa vám vstávať, aby ste nastavili termostat existujú ovládacie prvky kumo cloud alebo RedLink Wireless, ktoré sú pripojené k chladiacemu a vykurovaciemu systému Mitsubishi Electric. Môžete bezdrôtovo ovládať teplotu z jednoducho použiteľných aplikácií na takmer ľubovoľnom smartphone alebo tablete.


2. Osobný komfort pre každého

Pretože kumo cloud a RedLINK Wireless pracujú so zónovanými komfortnými riešeniami od spoločnosti Mitsubishi Electric, môžete ľahko a nezávisle spravovať rôzne časti vášho domova. Bez ohľadu na to, či vaše nastavené komfortné riešenie je nakonfigurované v miestnosti, môžete spravovať teplotu akejkoľvek zóny z vášho smartfónu alebo tabletu.

3. Maximálna účinnosť

Ak ste na dovolenke, môžete ovládať akúkoľvek pripojenú zónu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Ak ste zabudli vrátiť váš termostat ešte pred odchodom na dovolenku, jednoducho sa prihláste do aplikácie a nastavte požadovanú teplotu. Môžete dokonca naplánovať systém, aby sa vrátil do normálnych podmienok pred príchodom domov.

4. Programovanie je jednoduché

Nastavenie rozvrhu chladenia a vykurovania všetkých zón v domácnosti je jednoduché s kumo cloud a RedLINK Wireless. Identifikujte zóny, nastavte teploty alebo riešte problémy so systémom všetko z pohodlia vášho smartfónu alebo tabletu. Na niektorých systémoch môžete dokonca skontrolovať stav filtra a eliminovať tak potrebu ručnej kontroly.


Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk