Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 199,00 € (33 572,00 CZK)
skladom
naša cena 862,00 € (24 136,00 CZK)
skladom
naša cena 599,00 € (16 772,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 199,00 € (33 572,00 CZK)
skladom
naša cena 1 863,00 € (52 164,00 CZK)
skladom
naša cena 1 173,00 € (32 844,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

31. 05. 2018

Čo je technológia vypúšťania prúdu Daikin Streamer?

Má schopnosť eliminovať baktérie a plesne, ako aj nebezpečné chemické látky a alergény atď. V porovnaní so štandardným plazmovým výbojom (výboj žiarenia) je rozsah vypúšťania výboja Streamer Daikin širší, čo uľahčuje zrážanie elektrónov kyslíkom a dusíkom vo vzduchu. To umožňuje generovať vysokorýchlostné elektróny trojrozmerne v širokej oblasti, čo vedie k rýchlosti oxidačného rozkladu, ktorá je viac ako 1000 krát vyššia pri rovnakej elektrickej energii. Technológia Daikin Streamer Discharge sa ukázala ako úspešná v stabilnom generovaní vysokorýchlostných elektrónov, ktoré sa doteraz považovali za ťažké.
Ako funguje mechanizmus rozkladu technológie vypúšťania StreamerMasívny streamerový výboj narazí na vírusy.
Výboj Streamer hity vírusy a rozkladá povrchové bielkoviny oxidáciou.
Bielkovina, ktorá bola zničená oxidačným rozkladom, sa rozpadá a výboj streameru sa vráti k bezpečnému atómu dusíka, kyslíkových atómov a molekúl vody.
Povrchový proteín (HA a NA) zničený oxidačným rozkladom.


Technológia Daikin Streamer Discharge vylučuje škodlivé látky

Vírusy a baktérie, ktoré sa ukázali ako deaktivované

Vírus chrípky (typ A, H1N1)
Vysoko virulentný vírus vtáčej chrípky (typ A, H5N1)
Bacillus coli, O-157
Norovirus

Staphylococcus aureus
Pseudomonas aeruginosa
Baktérie tuberkulózy
Toxíny (enterotaxíny)

Alergény, u ktorých sa preukázalo, že sú rozložené

Plesňové alergény: sadové moduly, aspergilus, eurotium, aspergillus niger, fusárium, penicillium
Peľové alergény: peľ z cérov, peľ z olivy, peľ z brezy, japonský cyprusový peľ, peľ cédrového peľu, peľ plešatého cyprusu, peľ mugwort, pyár arkardovej trávy, peľ raženého dreva, peľ trávy sladkej, tylový pyl, gleawortový peľ, japonský buk.
Alergény z živých bytostí: dermatophagoides pteronyssinus (trus a mŕtve roztoče), roztoče domáceho prachu (dermatophagoides farinae) (trus a mŕtve roztoče), americký šváb (trus), nemecký šváb (trus), blchy (trus) psí epidermis (pach), epidermis mačiek (škvrnitosť), epidermis škrečka (pach).
Iné: pšeničná múka