Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 099,00 € (30 772,00 CZK)
skladom
naša cena 666,00 € (18 648,00 CZK)
skladom
naša cena 777,00 € (21 756,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 154,00 € (32 312,00 CZK)
skladom
naša cena 1 379,00 € (38 612,00 CZK)
skladom
naša cena 1 129,00 € (31 612,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

15. 02. 2018

Čo je to mini-split systém

Systémy Mini-split sú bezhalogénové  formy vykurovania a chladenia. Namiesto toho, aby sa sústredil na celý dom, pracuje na vyhrievaní alebo ochladzovaní určitých priestorov alebo miestností v domácnosti. Umožňuje cielenejšie chladenie alebo vykurovanie a šetrí náklady na energiu tým, že sa zameria na miestnosti a priestor, ktorý to potrebuje. Vnútorná jednotka je namontovaná na strop alebo na stenu a chladené chladivo sa čerpá cez chladiace vedenia, ktoré vedú k vonkajšej jednotke.

Môžete si všimnúť, že niektoré časti vášho domova nie sú tak jednoduché na chladenie, alebo ste mohli vytvoriť prístrešky alebo uzavreté priestory vo vašom dome, ktoré nezahŕňajú potrubie. To je miesto, kde prichádzajú odborníci na klimatizácie. Môžeme vám pomôcť identifikovať problém (y) a poskytnúť najlepšie riešenie. To sú niektoré z najobľúbenejších dôvodov majitelia domov zvažujú mini-split systémy pre udržanie pohodlia:

 

Teplé a studené priestory

Neobsadené izby

prístavby / Renovácia

Uzavreté terasy

Domy bez priestoru pre kanálové klimatizácie

Väčšie, viaczónové obytné priestory

Mnoho mini-split systémov sa dodáva s viacerými vzduchotechnickými jednotkami v interiéri, ktoré vám poskytujú flexibilitu pre zónovanie alebo chladenie jednotlivých miestností. Ak inštalujete viac ako jednu vnútornú jednotku, všetci sa budú môcť pripojiť k jednej vonkajšej jednotke.

 

Systémy mini-split nielen pomáhajú efektívnosti a udržiavajú vám pohodlie vo vašom obytnom priestore, ale existujú aj nákladové výhody. Systémy mini-split znížiť náklady na chladenie o 30 percent v porovnaní s konvenčnými klimatizačnými zariadeniami miestnosti.