Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 543,00 € (43 204,00 CZK)
skladom
naša cena 1 021,00 € (28 588,00 CZK)
skladom
naša cena 629,00 € (17 612,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 021,00 € (28 588,00 CZK)
skladom
naša cena 920,00 € (25 760,00 CZK)
skladom
naša cena 580,00 € (16 240,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

06. 09. 2017

Daikin multisplit klimatizácie

Prečo sa to nazýva "multisplit" klimatizačný systém? Pretože má komponenty, ktoré sa nachádzajú vo vnútri aj mimo domova - doslova rozdelené na dve časti. Multisplit klimatizácia sa skladá z vonkajšej jednotky s chladičom a kompresorom a vnútornej jednotky s ventilátorom a odparovacou špirálou, multisplit klimatizačný systém funguje tým, že odstraňuje teplý vzduch z vášho domova a späť prúdi ako chladnejší vzduch.

Napájaný elektrickou energiou kompresor pumpuje chladiace médium systémom na zhromažďovanie tepla a vlhkosti v domácnosti. Teplo a vlhkosť sa odoberajú z domu, keď sa teplý vzduch zozbieraný vo vnútri domu vyfúkne cez chladenú vnútornú cievku, ktorá ochladzuje vzduch. Teplo prenášané do cievky počas tohto procesu sa čerpá mimo doma cez chladivo, zatiaľ čo chladný vzduch sa cyklizuje späť dovnútra.

Multisplit klimatizácia je zvlášť účinná vo väčšine klimatických podmienok, pretože účinne udržuje váš dom chladný a znižuje vlhkosť. Okrem toho má nižšiu vnútornú úroveň hluku v porovnaní s vnútornými  klimatizačnými jednotkami, pretože jeho jednotka s kompresorom je mimo domácnosti. Centrálne klimatizačné systémy, ako napríklad multisplit systém, prinášajú ďalší prínos pre filtráciu vzduchu, pretože ako systém "núteného vzduchu" je vzduch vyťahovaný z miestnosti cez vzduchové vratky a vyťahovaný vzduchovým filtrom. Tým sa odstraňujú vzdušné častice a výsledkom je čistejší, filtrovaný vzduch, ktorý sa prerozdeľuje do vášho domu prostredníctvom potrubia dodávky vzduchu.

 

Multisplit klimatizačná jednotka Daikin vám pomôže dosiahnuť optimálny vzduch v domácnosti. Ak je táto voľba pre vás správna, váš dodávateľ bude pracovať s vami, aby získal systém, ktorý dáva vášmu domu najlepšiu leteckú inteligenciu.