Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 2 016,00 € (56 448,00 CZK)
skladom
naša cena 1 129,00 € (31 612,00 CZK)
skladom
naša cena 915,00 € (25 620,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 929,00 € (26 012,00 CZK)
skladom
naša cena 1 019,00 € (28 532,00 CZK)
skladom
naša cena 550,00 € (15 400,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

17. 11. 2018

Domáce klimatizačné systémy

Mohol by byť ideálnym časom premýšľať o inštalácii alebo modernizácii do moderného a efektívneho klimatizačného systému v miestnostiach, ktoré sú náchylné na prehriatie (napríklad zimné záhrady alebo malé, zle ventilované spálne).

 

Výhody moderných systémov klimatizácie v domácnosti

Rovnako ako poskytujúca príjemnejšie a pohodlnejšie prostredie pre rodinných príslušníkov a domácich miláčikov, moderné systémy ponúkajú množstvo ďalších výhod.

Jedným z najvýhodnejších aspektov modernizácie na moderný systém je efekt, ktorý bude mať na vaše palivové účty. Môžete očakávať, že najmodernejší systém bude viacnásobne energeticky účinnejší ako staršia jednotka (ktorá bude pravdepodobne pracovať aj pri neoptimálnej účinnosti ak nie je pravidelne udržiavaná.) To znamená, že môžete urobiť váš bit pre životné prostredie znížením vašej uhlíkovej stopy.

Domáce klimatizačné systémy môžu byť teraz integrované do inteligentných domácich systémov, takže môžete ovládať jednotlivé jednotky z vášho smartphonu alebo prenosného počítača. To vám môže pomôcť zaistiť, aby ste udržali náklady na minime tým, že použijete len toľko energie, koľko potrebujete.

Možno viete, že klimatizačné systémy obsahujú chladivo, ktoré pri rozliavaní môže spôsobiť poškodenie ozónovej vrstvy. To je dôvod, prečo musíte zabezpečiť, aby vaši inštalatéri boli akreditovaní na plyn F. Spoločnosť lacna-klima.sk je certifikovaná spoločnosťou, ktorá vám dáva pocit pokoja, že naše spracovanie bude bezpečné a vysoko kvalitné. Máme odhodlanie priniesť mládež prostredníctvom nášho podnikania, takže všetci naši inžinieri sa dostanú hore do radov a budú sa zaviazali k nášmu "prvému zákazníkovi".

Systémy VRF, ktoré zohrievajú a ochladzujú

 

V skutočnosti moderné systémy založené na technológii premenlivých chladiacich kvapalín (VRF) konvertujú okolité teplo na teplý alebo studený vzduch v závislosti od toho, čo sa vyžaduje. Vďaka tomu sú ideálne v miestnostiach, ktoré trpia extrémnymi teplotami.

Ak ste prežili zimu pomocou plynového ústredného kúrenia, klimatizačné systémy VRF vám pomôžu znížiť až 80% vašich nákladov na vykurovanie.