Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
29.01.2017
Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.
Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás odporučíte svojim známym a mi nainštalujeme klimatizáciu d... čítať celé
20.01.2016
Záruka na klimatizácie 5 rokov.
Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a nainštalované našou spoločnosťou. Klimatizačné zariadenie ... čítať celé
21.09.2016
Klimatizácia aj na kúrenie?
Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie oproti štandardným vykurovacím systémom ako je plyno... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Domáce klimatizačné systémy
17.11.2018

Domáce klimatizačné systémy

Mohol by byť ideálnym časom premýšľať o inštalácii alebo modernizácii do moderného a efektívneho klimatizačného systému v miestnostiach, ktoré sú náchylné na prehriatie (napríklad zimné záhrady alebo malé, zle ventilované spálne).

 

Výhody moderných systémov klimatizácie v domácnosti

Rovnako ako poskytujúca príjemnejšie a pohodlnejšie prostredie pre rodinných príslušníkov a domácich miláčikov, moderné systémy ponúkajú množstvo ďalších výhod.

Jedným z najvýhodnejších aspektov modernizácie na moderný systém je efekt, ktorý bude mať na vaše palivové účty. Môžete očakávať, že najmodernejší systém bude viacnásobne energeticky účinnejší ako staršia jednotka (ktorá bude pravdepodobne pracovať aj pri neoptimálnej účinnosti ak nie je pravidelne udržiavaná.) To znamená, že môžete urobiť váš bit pre životné prostredie znížením vašej uhlíkovej stopy.

Domáce klimatizačné systémy môžu byť teraz integrované do inteligentných domácich systémov, takže môžete ovládať jednotlivé jednotky z vášho smartphonu alebo prenosného počítača. To vám môže pomôcť zaistiť, aby ste udržali náklady na minime tým, že použijete len toľko energie, koľko potrebujete.

Možno viete, že klimatizačné systémy obsahujú chladivo, ktoré pri rozliavaní môže spôsobiť poškodenie ozónovej vrstvy. To je dôvod, prečo musíte zabezpečiť, aby vaši inštalatéri boli akreditovaní na plyn F. Spoločnosť lacna-klima.sk je certifikovaná spoločnosťou, ktorá vám dáva pocit pokoja, že naše spracovanie bude bezpečné a vysoko kvalitné. Máme odhodlanie priniesť mládež prostredníctvom nášho podnikania, takže všetci naši inžinieri sa dostanú hore do radov a budú sa zaviazali k nášmu "prvému zákazníkovi".

Systémy VRF, ktoré zohrievajú a ochladzujú

 

V skutočnosti moderné systémy založené na technológii premenlivých chladiacich kvapalín (VRF) konvertujú okolité teplo na teplý alebo studený vzduch v závislosti od toho, čo sa vyžaduje. Vďaka tomu sú ideálne v miestnostiach, ktoré trpia extrémnymi teplotami.

Ak ste prežili zimu pomocou plynového ústredného kúrenia, klimatizačné systémy VRF vám pomôžu znížiť až 80% vašich nákladov na vykurovanie.

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.