Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Domáce klimatizačné systémy
17.11.2018

Domáce klimatizačné systémy

Mohol by byť ideálnym časom premýšľať o inštalácii alebo modernizácii do moderného a efektívneho klimatizačného systému v miestnostiach, ktoré sú náchylné na prehriatie (napríklad zimné záhrady alebo malé, zle ventilované spálne).

 

Výhody moderných systémov klimatizácie v domácnosti

Rovnako ako poskytujúca príjemnejšie a pohodlnejšie prostredie pre rodinných príslušníkov a domácich miláčikov, moderné systémy ponúkajú množstvo ďalších výhod.

Jedným z najvýhodnejších aspektov modernizácie na moderný systém je efekt, ktorý bude mať na vaše palivové účty. Môžete očakávať, že najmodernejší systém bude viacnásobne energeticky účinnejší ako staršia jednotka (ktorá bude pravdepodobne pracovať aj pri neoptimálnej účinnosti ak nie je pravidelne udržiavaná.) To znamená, že môžete urobiť váš bit pre životné prostredie znížením vašej uhlíkovej stopy.

Domáce klimatizačné systémy môžu byť teraz integrované do inteligentných domácich systémov, takže môžete ovládať jednotlivé jednotky z vášho smartphonu alebo prenosného počítača. To vám môže pomôcť zaistiť, aby ste udržali náklady na minime tým, že použijete len toľko energie, koľko potrebujete.

Možno viete, že klimatizačné systémy obsahujú chladivo, ktoré pri rozliavaní môže spôsobiť poškodenie ozónovej vrstvy. To je dôvod, prečo musíte zabezpečiť, aby vaši inštalatéri boli akreditovaní na plyn F. Spoločnosť lacna-klima.sk je certifikovaná spoločnosťou, ktorá vám dáva pocit pokoja, že naše spracovanie bude bezpečné a vysoko kvalitné. Máme odhodlanie priniesť mládež prostredníctvom nášho podnikania, takže všetci naši inžinieri sa dostanú hore do radov a budú sa zaviazali k nášmu "prvému zákazníkovi".

Systémy VRF, ktoré zohrievajú a ochladzujú

 

V skutočnosti moderné systémy založené na technológii premenlivých chladiacich kvapalín (VRF) konvertujú okolité teplo na teplý alebo studený vzduch v závislosti od toho, čo sa vyžaduje. Vďaka tomu sú ideálne v miestnostiach, ktoré trpia extrémnymi teplotami.

Ak ste prežili zimu pomocou plynového ústredného kúrenia, klimatizačné systémy VRF vám pomôžu znížiť až 80% vašich nákladov na vykurovanie.

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk