Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 685,00 € (19 180,00 CZK)
skladom
naša cena 625,00 € (17 500,00 CZK)
skladom
naša cena 572,00 € (16 016,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 625,00 € (17 500,00 CZK)
skladom
naša cena 900,00 € (25 200,00 CZK)
skladom
naša cena 915,00 € (25 620,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

26. 12. 2017

Funguje vaša klimatizácia efektívne?

Zle fungujúca klimatizácia,  má oveľa vyššie náklady a vytvára nepohodlie. Ak si kúpite novú klimatizáciu v správny čas, môže to ušetriť peniaze znížením nákladov na chladenie, náklady na servis a tiež zvýšite komfort domova.

Je vaša klimatizácia nespoľahlivá?

 

Jedným z hlavných znakov, že je čas na kúpu novej klimatizácie, je jej nespoľahlivosť – poruchy alebo pocit nepohodlia. Ak aj vaša klimatizácia funguje normálne, dochádza k jej opotrebovaniu, ktoré spôsobí zlyhanie niektorých dielov. Ak ste museli v poslednej dome viac krát volať servisného technika, najjednoduchším spôsobom, ako dosiahnuť pokoj, je výmena klimatizačného zariadenia.

Inštalácia novej klimatizácie zabezpečí, že vaša klimatizácia bude vo vynikajúcom stave.

Vaša klimatizácia nie je efektívna

 

Bez ohľadu na vek vašej klimatizačnej jednotky, ak nemôže efektívne vychladnúť váš dom, nie je to pre vás to správne riešenie. Ak nie je váš súčasný klimatizačný prístroj správne dimenzovaný - bez ohľadu na to, či je príliš veľký alebo príliš malý - bude bežať častejšie, než je potrebné bez toho, aby ste mali požadovanú reguláciu teploty a vlhkosti. Klimatizačná jednotka s nízkou veľkosťou tiež bude stáť oveľa viac, ako môžete očakávať.  Napriek tomu, že inštalácia novej klimatizácie bude vyžadovať určité výdavky, získate pohodlie pre domácnosť a výrazne nižšie účty za energiu.