Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 499,00 € (41 972,00 CZK)
skladom
naša cena 1 088,00 € (30 464,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 812,00 € (22 736,00 CZK)
skladom
naša cena 1 466,00 € (41 048,00 CZK)
skladom
naša cena 550,00 € (15 400,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

20. 10. 2017

Funkčná klimatizácia pre váš interiér

Klimatizačná jednotka, ktorá je príliš malá, sa bude snažiť ochladiť miestnosť. Jednotka, ktorá je príliš veľká, ochladzuje tak rýchlo, že nemá čas odstrániť dostatok vlhkosti a nechá  pocit chladného priestoru.


Nájdite najlepšie klimatizačné zariadenie pre váš interiér.


Čo treba zvážiť

Berte na vedomie hluk
Modely, ktoré dosiahli vynikajúce alebo veľmi dobré výsledky v testoch hluku, sú tak tiché, že jediný zvuk, ktorý môžete počuť, je, že ventilátor.


Faktor v umiestnení okna
Klimatizácia okien zvyčajne vykonáva lepšiu prácu, ak fúka vzduch jedným smerom. To môže byť problém, ak vaše okno nie je umiestnené na stene. Ak chcete miestnosť rovnomerne vychladnúť, budete musieť nasmerovať vzduch do stredu, a preto skontrolujte, či váš klimatizátor potrebuje fúkať vzduch doprava alebo doľava. Niektoré majú ventilátory, ktoré sa otáčajú.

Inštalujte to správne
Ak chcete čo najlepšie využiť klimatizačný systém na okne, musí byť správne nainštalovaný. Väčšina jednotiek je určená pre dvojité zavesenie. Ak máte okenné okná, možno budete chcieť zvážiť klimatizáciu cez stenu. Uistite sa, že vaša okenná jednotka je vyrovnaná tak, aby bola vypúšťaná správne. A presuňte zariadenia, ktoré vytvárajú teplo, ako je TV alebo lampa.

Skontrolujte polohu filtra
Uistite sa, že môžete ľahko pristupovať k filtru na čistenie, čo budete robiť často, aby sa jednotka udržala v špičke.

Inteligentné chladenie
Niektoré klimatizačné jednotky sa stali inteligentnými, čo vám umožňuje ovládať a upravovať ich zo svojho smartphonu. Môžete ich často prepojiť s inými chladiacimi jednotkami v domácnosti.

Pozrite si záruku
Niektoré klimatizačné jednotky majú dlhšie záruky. Keď kupujete novú jednotku, prečítajte si informácie výrobcu a požiadajte predajcu o záruku pre daný model a značku.