Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 187,00 € (33 236,00 CZK)
skladom
naša cena 1 123,00 € (31 444,00 CZK)
skladom
naša cena 1 863,00 € (52 164,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 499,00 € (41 972,00 CZK)
skladom
naša cena 899,00 € (25 172,00 CZK)
skladom
naša cena 1 045,00 € (29 260,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

25. 04. 2018

Inštalácia klimatizácie spoľahlivo

správna inštalácia bude nevyhnutná nielen pre výkon vášho nového systému, ale aj životnosť zariadenia. Tím technikov lacna-klima.sk má skúsenosti, odborné znalosti a zručnosti, ktoré vám pomôžu zabezpečiť správnu inštaláciu, takže sa budete cítiť pohodlne počas celého roka.


Dôležitosť správnej inštalácie klimatizácie:

Bez ohľadu na to, či plánujete zavedený systém alebo inštaláciu rozdeleného systému, majitelia domov potrebujú vedieť, že systém je nainštalovaný správne. Zatiaľ čo existuje veľa spoločností, ktoré tvrdia, že ponúkajú inštaláciu vzduchu, majitelia nehnuteľností  si musia uvedomiť, že nie všetci títo poskytovatelia služieb majú zručnosti a odborné znalosti, ktoré ponúkajú rovnakú vysokú úroveň ako lacna-klima.sk. Slabá účinnosť, teplé a studené škvrny a dokonca aj ohrozená životnosť zariadenia môžu byť často odvodené z nesprávnej inštalácie. To znamená, že môžete skončiť platbou nad kurzom, aby ste napravili problémy spôsobené snahou ušetriť pár dolárov.


Iba plne kvalifikovaní a skúsení odborníci by mali byť poverení prísť do vášho domova a vykonať inštaláciu. Vlastníci domov často robia potenciálne veľmi nákladnú chybu v tom, že sa nepodarilo nájsť technikov, ktorí sa dostanú do svojho domu, aby opravili, udržiavali alebo inštalovali svoje klimatizácie. Pri vyhľadávaní správnej spoločnosti na vykonanie inštalácie striedavého prúdu nehľadať nič iné ako lacna-klima.sk Náš tím má skúsenosti, zručnosti a poverenia, ktoré vám poskytnú úplnú mieru, že vaša inštalácia bude správne spracovaná.


V spoločnosti lacna-klima.sk neinštalujeme klimatizačné zariadenia. Venujeme si čas diskusii  o vašich požiadavkách a špecifických potrebách, aby ste prešli všetkými možnosťami vhodnými pre jedinečné vlastnosti vášho domova. Naši technici zhodnotia aj váš dom, aby zabezpečili, že vaše nové zariadenie bude správne dimenzované tak, aby ponúkalo optimálny chladiaci výkon a účinnosť.