Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 999,00 € (27 972,00 CZK)
skladom
naša cena 1 659,00 € (46 452,00 CZK)
skladom
naša cena 900,00 € (25 200,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 629,00 € (17 612,00 CZK)
skladom
naša cena 1 163,00 € (32 564,00 CZK)
skladom
naša cena 1 021,00 € (28 588,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

19. 12. 2018

Inštalácia klimatizácie v Trnave

Naši dizajnéri stanovujú celkové zaťaženie klimatizácie pre celú konštrukciu a jednotlivé miestnosti v budove. Spúšťame kompletnú sadu výpočtov , takže kapacita zariadenia bude presne zodpovedať požiadavkám na chladenie vášho domu alebo kancelárie.

Manuál J obsahuje niekoľko dôležitých metrík spotreby energie do výpočtov zaťaženia vrátane:

    Celková veľkosť budovy
    Regionálna história teploty a vlhkosti
    Izolačné hodnoty R pre stropné a stenové zostavy
    Tesnosť pri obvode
    Tepelná vodivosť okien a dverí
    Pretekanie kanála
    Orientácia budovy


Inštalácia klimatizácie s nadmernou veľkosťou môže trvať krátky cyklus, čo zvýši prevádzkové náklady a zníži vnútorné pohodlie. To sa najčastejšie prejavuje pri nerovnomerných teplotách, pri slabom pohybe vzduchu a nadmernej vlhkosti. Systémy, ktoré sú nedostatočné, nemusia mať dostatočnú kapacitu na splnenie termostatového volania v extrémnom počasí. Jednotka môže bežať neustále a nadmerné nahromadené opotrebenie môže spôsobiť opakované poruchy a predčasné zlyhanie zariadenia. Dodávatelia, ktorí nepoužívajú manuálne J v procese dimenzovania, by sa mali vždy vyhnúť.
Inštalácia novej klimatizácie v Trnave spoločnosťou lacna-klima.sk


Keď je váš systém správne navrhnutý, naša certifikovaná a vyškolená mechanika začne proces inštalácie klimatizácie. Zahŕňame opatrenie priamo na mieste a návštevu ako súčasť balíka zariadení. Systém rozvodu vzduchu je inštalovaný v drsnom stave a zariadenie sa nastavuje počas dokončenia časti úlohy.

Pri dodatočných zariadeniach odstránime starú jednotku a chladiacu kvapalinu obnovíme. Nový ovládač vzduchu je správne premiestnený na existujúcu sieť potrubia. Náhradné úlohy môžu byť zložité a naši technici sa pokúšajú efektívne pracovať bez narušenia vášho životného štýlu alebo dennej rutiny.
Dôvody, prečo potrebujete inštaláciu klimatizácie

Nie je to každý deň, že budete potrebovať nový klimatizačný systém inštalovaný vo vašej domácnosti. Úprimne povedané, veľa informácií o vašej jednotke môžete vyriešiť jednoduchou opravou. Ale kedy je vhodné mať nainštalovanú novú klimatizačnú jednotku?