Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Inštalácia klimatizácie v Trnave
19.12.2018

Inštalácia klimatizácie v Trnave

Naši dizajnéri stanovujú celkové zaťaženie klimatizácie pre celú konštrukciu a jednotlivé miestnosti v budove. Spúšťame kompletnú sadu výpočtov , takže kapacita zariadenia bude presne zodpovedať požiadavkám na chladenie vášho domu alebo kancelárie.

Manuál J obsahuje niekoľko dôležitých metrík spotreby energie do výpočtov zaťaženia vrátane:

    Celková veľkosť budovy
    Regionálna história teploty a vlhkosti
    Izolačné hodnoty R pre stropné a stenové zostavy
    Tesnosť pri obvode
    Tepelná vodivosť okien a dverí
    Pretekanie kanála
    Orientácia budovy


Inštalácia klimatizácie s nadmernou veľkosťou môže trvať krátky cyklus, čo zvýši prevádzkové náklady a zníži vnútorné pohodlie. To sa najčastejšie prejavuje pri nerovnomerných teplotách, pri slabom pohybe vzduchu a nadmernej vlhkosti. Systémy, ktoré sú nedostatočné, nemusia mať dostatočnú kapacitu na splnenie termostatového volania v extrémnom počasí. Jednotka môže bežať neustále a nadmerné nahromadené opotrebenie môže spôsobiť opakované poruchy a predčasné zlyhanie zariadenia. Dodávatelia, ktorí nepoužívajú manuálne J v procese dimenzovania, by sa mali vždy vyhnúť.
Inštalácia novej klimatizácie v Trnave spoločnosťou lacna-klima.sk


Keď je váš systém správne navrhnutý, naša certifikovaná a vyškolená mechanika začne proces inštalácie klimatizácie. Zahŕňame opatrenie priamo na mieste a návštevu ako súčasť balíka zariadení. Systém rozvodu vzduchu je inštalovaný v drsnom stave a zariadenie sa nastavuje počas dokončenia časti úlohy.

Pri dodatočných zariadeniach odstránime starú jednotku a chladiacu kvapalinu obnovíme. Nový ovládač vzduchu je správne premiestnený na existujúcu sieť potrubia. Náhradné úlohy môžu byť zložité a naši technici sa pokúšajú efektívne pracovať bez narušenia vášho životného štýlu alebo dennej rutiny.
Dôvody, prečo potrebujete inštaláciu klimatizácie

Nie je to každý deň, že budete potrebovať nový klimatizačný systém inštalovaný vo vašej domácnosti. Úprimne povedané, veľa informácií o vašej jednotke môžete vyriešiť jednoduchou opravou. Ale kedy je vhodné mať nainštalovanú novú klimatizačnú jednotku?

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk