Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 759,00 € (21 252,00 CZK)
skladom
naša cena 1 129,00 € (31 612,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 792,00 € (22 176,00 CZK)
skladom
naša cena 965,00 € (27 020,00 CZK)
skladom
naša cena 915,00 € (25 620,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

23. 05. 2017

Je klimatizácia vhodná pre alergikov?

Klimatizácie môžu tiež poskytnúť úľavu od alergiám, pretože čistia vzduch od nečistôt a umožňujú tak udržiavať príjemné a zdravé vnútorné prostredie. Pamätajte však, že klimatizačné zariadenia môžu vytvoriť alergické nástrahy, ak nie sú správne využívané. Po prvé, ľudia s alergiami by mali pochopiť, že príliš veľa izolácie od vonkajšieho vzduchu môže byť zlé. Bez dostatočného vetrania sa môžu alergény ako peľ, plesne a prach  usadzovať a hromadiť vo vašom dome. Je preto dôležité vyhnúť sa alergénom čo najviac, ale je rovnako dôležité, aby vzduch cirkuloval, aby zostal čerstvý a bez škodlivých látok. Bez správnej starostlivosti môže klimatizácia spôsobovať plesne. Kondenzácia vo vzduchových kanáloch môže umožniť vznik plesne a šíriť ich vzduchom vo vašom dome. Rovnaký klimatizačný systém, ktorý bráni vzniku plesní znižovaním vlhkosti, môže skutočne podporiť rast plesní a to bez  riadneho čistenia a údržby.

Aby ste si mohli vychutnať pohodlie klimatizácie v lete, a mali príznaky alergie pod kontrolou, treba dodržiavať niekoľko zásad. V klimatizáciách používajte len kvalitné filtre s vysokou účinnosťou. Filtre s vysokou účinnosťou – HEPA sú dostatočne jemné na zachytenie alergénov. Používanie týchto filtrov pomôže odstrániť dráždivé látky zo vzduchu, ktoré nemôžu cirkulovať v domácnosti. Pravidelný servis klimatizácie zaručí, že vzduchové kanály budú čisté a systém bude pracovať efektívne.