Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 599,00 € (16 772,00 CZK)
skladom
naša cena 2 016,00 € (56 448,00 CZK)
skladom
naša cena 1 129,00 € (31 612,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 543,00 € (43 204,00 CZK)
skladom
naša cena 599,00 € (16 772,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

15. 07. 2018

Kedy je čas zavolať servis klimatizácie

Servisné služby je potrebné vykonávať pravidelne. Väčšina renomovaných leteckých spoločností odporúča údržbu najmenej dvakrát do roka, a ak sa to robí, je pravdepodobné, že jednotka nebude potrebovať opravu medzi službami.

Existujú vždy výnimky a zvláštne veci, ktoré sa môžu stať, takže len v prípade, že ste nedostali svoje zariadenie opravy alebo neobvyklé sa stane, tu je 6 znakov, že klimatizácia potrebuje servis alebo opravy. Aby ste sa vyhli poškodeniu, zavolajte servisného pracovníka,  ak spozorujete niektorý z týchto zlovestných príznakov:
1. Vaša klimatizačná jednotka neprodukuje žiadny studený vzduch

Aj keď sú tiež ohrievače, primárnou funkciou akéhokoľvek klimatizačného zariadenia je chladenie vzduchu. Ak sa vzduch neochladzuje, zvlášť keď ste nastavili zariadenie v najchladnejšom nastavení - jednoducho to nefunguje správne!
2. Vzduch nepreteká klimatizáciou

Klimatizácie majú funkciu ventilátora, ktorá zabezpečuje prúdenie vzduchu a pohyb po miestnosti. Ak sa ventilátor viditeľne zastaví v pohybe, alebo jednoducho necítite vzduch, ktorý prúdi z jednotky, potrebujete opravu.
3. Klimatizácia vonia

Akékoľvek nepríjemné zápachy zvyčajne naznačujú, že sa niečo horí ... alebo niečo, čo vstúpilo do jednotky, ktoré by tam nemalo byť!
4. Klimatizácia je hlučná

Krásne a efektívne, ako sú, klimatizácie  nie sú určené na vytváranie zvuku - akéhokoľvek druhu. Opäť by to mohlo byť znamením opotrebovaných alebo vyradených častí, alebo znova možného živého útočníka.
5. Existujú problémy s termostatom

Každá klimatizačná jednotka má termostat na reguláciu teploty. Ak sa nedosiahnu stupne teploty, je pravdepodobnosť, že existuje problém s termostatom.
6. Na vašom klimatizačnom zariadení je vlhkosť

Vlhkosť kdekoľvek, že by nemala byť, môže byť jedným z niekoľkých rôznych problémov, ale nech je to čokoľvek, nie je to dobré znamenie. Nechajte to ihneď skontrolovať.

lacna-klima.sk sa zameriava na servis klimatizácie v Galante, Nitre, Trnave, Senci, Seredi a Bratislave.