Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
29.01.2017
Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.
Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás odporučíte svojim známym a mi nainštalujeme klimatizáciu d... čítať celé
20.01.2016
Záruka na klimatizácie 5 rokov.
Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a nainštalované našou spoločnosťou. Klimatizačné zariadenie ... čítať celé
21.09.2016
Klimatizácia aj na kúrenie?
Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie oproti štandardným vykurovacím systémom ako je plyno... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Kedy je čas zavolať servis klimatizácie
15.07.2018

Kedy je čas zavolať servis klimatizácie

Servisné služby je potrebné vykonávať pravidelne. Väčšina renomovaných leteckých spoločností odporúča údržbu najmenej dvakrát do roka, a ak sa to robí, je pravdepodobné, že jednotka nebude potrebovať opravu medzi službami.

Existujú vždy výnimky a zvláštne veci, ktoré sa môžu stať, takže len v prípade, že ste nedostali svoje zariadenie opravy alebo neobvyklé sa stane, tu je 6 znakov, že klimatizácia potrebuje servis alebo opravy. Aby ste sa vyhli poškodeniu, zavolajte servisného pracovníka,  ak spozorujete niektorý z týchto zlovestných príznakov:
1. Vaša klimatizačná jednotka neprodukuje žiadny studený vzduch

Aj keď sú tiež ohrievače, primárnou funkciou akéhokoľvek klimatizačného zariadenia je chladenie vzduchu. Ak sa vzduch neochladzuje, zvlášť keď ste nastavili zariadenie v najchladnejšom nastavení - jednoducho to nefunguje správne!
2. Vzduch nepreteká klimatizáciou

Klimatizácie majú funkciu ventilátora, ktorá zabezpečuje prúdenie vzduchu a pohyb po miestnosti. Ak sa ventilátor viditeľne zastaví v pohybe, alebo jednoducho necítite vzduch, ktorý prúdi z jednotky, potrebujete opravu.
3. Klimatizácia vonia

Akékoľvek nepríjemné zápachy zvyčajne naznačujú, že sa niečo horí ... alebo niečo, čo vstúpilo do jednotky, ktoré by tam nemalo byť!
4. Klimatizácia je hlučná

Krásne a efektívne, ako sú, klimatizácie  nie sú určené na vytváranie zvuku - akéhokoľvek druhu. Opäť by to mohlo byť znamením opotrebovaných alebo vyradených častí, alebo znova možného živého útočníka.
5. Existujú problémy s termostatom

Každá klimatizačná jednotka má termostat na reguláciu teploty. Ak sa nedosiahnu stupne teploty, je pravdepodobnosť, že existuje problém s termostatom.
6. Na vašom klimatizačnom zariadení je vlhkosť

Vlhkosť kdekoľvek, že by nemala byť, môže byť jedným z niekoľkých rôznych problémov, ale nech je to čokoľvek, nie je to dobré znamenie. Nechajte to ihneď skontrolovať.

lacna-klima.sk sa zameriava na servis klimatizácie v Galante, Nitre, Trnave, Senci, Seredi a Bratislave.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.