Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Kedy je čas zavolať servis klimatizácie
15.07.2018

Kedy je čas zavolať servis klimatizácie

Servisné služby je potrebné vykonávať pravidelne. Väčšina renomovaných leteckých spoločností odporúča údržbu najmenej dvakrát do roka, a ak sa to robí, je pravdepodobné, že jednotka nebude potrebovať opravu medzi službami.

Existujú vždy výnimky a zvláštne veci, ktoré sa môžu stať, takže len v prípade, že ste nedostali svoje zariadenie opravy alebo neobvyklé sa stane, tu je 6 znakov, že klimatizácia potrebuje servis alebo opravy. Aby ste sa vyhli poškodeniu, zavolajte servisného pracovníka,  ak spozorujete niektorý z týchto zlovestných príznakov:
1. Vaša klimatizačná jednotka neprodukuje žiadny studený vzduch

Aj keď sú tiež ohrievače, primárnou funkciou akéhokoľvek klimatizačného zariadenia je chladenie vzduchu. Ak sa vzduch neochladzuje, zvlášť keď ste nastavili zariadenie v najchladnejšom nastavení - jednoducho to nefunguje správne!
2. Vzduch nepreteká klimatizáciou

Klimatizácie majú funkciu ventilátora, ktorá zabezpečuje prúdenie vzduchu a pohyb po miestnosti. Ak sa ventilátor viditeľne zastaví v pohybe, alebo jednoducho necítite vzduch, ktorý prúdi z jednotky, potrebujete opravu.
3. Klimatizácia vonia

Akékoľvek nepríjemné zápachy zvyčajne naznačujú, že sa niečo horí ... alebo niečo, čo vstúpilo do jednotky, ktoré by tam nemalo byť!
4. Klimatizácia je hlučná

Krásne a efektívne, ako sú, klimatizácie  nie sú určené na vytváranie zvuku - akéhokoľvek druhu. Opäť by to mohlo byť znamením opotrebovaných alebo vyradených častí, alebo znova možného živého útočníka.
5. Existujú problémy s termostatom

Každá klimatizačná jednotka má termostat na reguláciu teploty. Ak sa nedosiahnu stupne teploty, je pravdepodobnosť, že existuje problém s termostatom.
6. Na vašom klimatizačnom zariadení je vlhkosť

Vlhkosť kdekoľvek, že by nemala byť, môže byť jedným z niekoľkých rôznych problémov, ale nech je to čokoľvek, nie je to dobré znamenie. Nechajte to ihneď skontrolovať.

lacna-klima.sk sa zameriava na servis klimatizácie v Galante, Nitre, Trnave, Senci, Seredi a Bratislave.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk