Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 799,00 € (22 372,00 CZK)
skladom
naša cena 629,00 € (17 612,00 CZK)
skladom
naša cena 759,00 € (21 252,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 734,00 € (20 552,00 CZK)
skladom
naša cena 589,00 € (16 492,00 CZK)
skladom
naša cena 657,00 € (18 396,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

17. 08. 2019

Kedy mám nahradiť moju klimatizáciu?

Nepochybne, klimatizácie nie je výnimkou z tohto pravidla. Najdlhšia priemerná jednotka klimatizácie bude trvať 15 až 20 rokov. Preto môžete v určitom okamihu očakávať, že budete musieť vymeniť vašu jednotku . Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu určiť správny čas na nákup novej klimatizácie.

Vezmite do úvahy vek klimatizačnej jednotky

Jedným z faktorov, ktoré by ste mali zvážiť, je vek klimatizácie. V podstate by majitelia domov mali vynásobiť vek svojho klimatizačného zariadenia nákladmi na opravu.

Zvážte energetickú účinnosť

Energetická účinnosť je ďalším faktorom, ktorý by ste mali zvážiť. Vďaka nedávnemu pokroku v odvetví vzduchotechnického a sanitárneho vybavenia sa podstatne zvýšila energetická účinnosť zariadení pre vzduchotechniku ​​a klimatizáciu. Ak vaša klimatizácia je staršia ako desať rokov, Energy Star odporúča, aby ste ju nahradili energeticky účinnejšou jednotkou. Zatiaľ čo vopred náklady na energeticky úspornú jednotku môžu byť vysoké, ušetríte viac peňazí v dlhodobom horizonte vďaka nižším účtom.

Ak sa vaša jednotka strieda, môžete sa opýtať, či by ste ju mali opraviť alebo vymeniť. Zatiaľ čo takéto rozhodnutie môže byť ťažké urobiť, za predpokladu, že zoberiete do úvahy vyššie uvedené faktory, urobíte rozhodnutie, ktoré je vhodné pre vaše okolnosti.