Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Klimatizačné jednotky pre reštaurácie
11.04.2017

Klimatizačné jednotky pre reštaurácie

Máme dlhoročné skúsenosti s inštaláciou klimatizácii, preto vieme presne určiť  potreby a odporučiť vám drobné „vychytávky“. Na všetky produkty a služby poskytujeme riadnu záruku.

Náš tím odborníkov je vám vždy k dispozícii, a vy sa tak môžete bez starostí starať o svoju prevádzku.

Aby ste si udržali vašich zákazníkov, musia sa u vás cítiť príjemne. A klimatizácia zohráva veľmi dôležitý aspekt. Pre inštaláciu vhodného klimatizačného zariadenia pre reštauráciu,  je dôležité vziať do úvahy tvar miestnosti, rozloženie stolov, paravánov.

Naše odborné skúsenosti využívame tak, aby bol kulinársky zážitok spojený s úplnou pohodou. Klienti budú sedieť na svojich miestach tak, aby ich neobťažoval prievan.

Nástenné klimatizačné jednotky pre reštaurácie

Nástenné klimatizačné jednotky sú samozrejmosťou v reštauráciách na celom svete. Zvyčajne sú nákladovo najefektívnejšie a po ich inštalácii nie je nutné maľovanie. Nástenné jednotky sú dlhé, tenké a môžu sa umiestniť na jednu úroveň.

Aj pokiaľ  je nástenná klimatizácia najlacnejší variant, je stále veľmi dôležité ju správne umiestniť pre maximálne pohodlie a účinnosť. Ideálne je ich umiestniť na stenu, aby sa zabezpečilo, že prúd vzduchu môže prúdiť do celej miestnosti.

Kazetové klimatizácie pre reštaurácie

Kazetové klimatizačné jednotky sú výborným riešením pre reštaurácie. Sú o niečo drahšie ako nástenné jednotky, ale sú skryté v podhľade a sú preto viac diskrétne a estetickejšie. Majú tiež tú výhodu, že umožňujú štvorsmerné prúdenie vzduchu, ktoré zaisťuje pohodlné chladenie celého priestoru.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk