Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
22.01.2021
Kurzy zamerané na vyhradené technické zariadenia PLYNOVÉ, TLAKOVÉ a DVÍHACIE.
Naše kurzy sú určené pre záujemcov o prácu s vyhradenými technickými zariadeniami plynovými, tlakovými a zdvíhacími. Sú určené pre ľudí, ktorí už vyko... čítať celé
29.01.2017
Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.
Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás odporučíte svojim známym a mi nainštalujeme klimatizáciu d... čítať celé
20.01.2016
Záruka na klimatizácie 5 rokov.
Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a nainštalované našou spoločnosťou. Klimatizačné zariadenie ... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Komerčné klimatizačné jednotky
07.10.2018

Komerčné klimatizačné jednotky

Ako preferovaní dodávatelia najrôznejších špičkových značiek, vrátane Daikin a Mitsubishi, spoločnosť lacna-klima.sk vám poradí.

Využívajú vaši zákazníci alebo používatelia služieb príznaky nepohodlia vo vašich priestoroch? Sú zamestnanci volajúci chorí s kašľom a prechladnutím? Všetky tieto príznaky môžu naznačovať problém s klimatizačným systémom.

Investovanie do nového klimatizačného systému nie je len láskavé k vašim zamestnancom a návštevníkom, ale ponúka aj rýchlu návratnosť vašej investície kvôli zvýšeniu energetickej efektívnosti. V skutočnosti sú moderné klimatizačné systémy až 4,5 krát účinnejšie ako tradičné vykurovanie a môžu znížiť účty až o 80%.

Za predpokladu, že sú inštalované a udržiavané odborníkmi certifikovanými spoločnosťou, nová klimatizačná jednotka bude v súlade so všetkými právnymi predpismi týkajúcimi sa plynov poškodzujúcich ozón a bude prínosom pre životné prostredie znižovaním spotreby energie. Efektívnejšie využívanie energie je jednoduchý spôsob, ako znížiť svoju uhlíkovú stopu a ilustrovať váš zmysel pre zodpovednosť podnikov.

Nový klimatizačný systém sa zdá byť veľmi tichý a kompaktný v porovnaní so starým a s teplým a studeným vzduchom presne vyváženým sofistikovanou technológiou pod kapotou, zamestnanci sa budú cítiť pohodlne a spokojne bez ohľadu na to, kde sedia v budove.

Lacna-klima.sk  nielen inštalujú vzduchové systémy, môžeme byť zapojené aj z konštrukčného štádia, aj keď je krátky text veľmi komplikovaný a citlivý.

Užívame si komerčné projekty klimatizácie všetkých veľkostí a rozsahov od najmenšieho rohu až po najväčší medzinárodný hotelový reťazec. Inštalovali sme systémy v školách, IT serverových izbách a ordináciách, ako aj v mnohých priestoroch v maloobchode, zdravotníctve, stravovaní, zábave a pohostinstve.

 

Opravy a údržba komerčných klimatizácií

Môžeme tiež prísť do vašich priestorov, aby vykonali opravy vášho systému. Ak sa váš systém rozpadne, pôsobí podivne  zavolajte lacna-klima.sk a budeme sa snažiť napraviť problém a vrátiť vaše pracovné prostredie na prijateľnú úroveň komfortu.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.