Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
22.01.2021
Kurzy zamerané na vyhradené technické zariadenia PLYNOVÉ, TLAKOVÉ a DVÍHACIE.
Naše kurzy sú určené pre záujemcov o prácu s vyhradenými technickými zariadeniami plynovými, tlakovými a zdvíhacími. Sú určené pre ľudí, ktorí už vyko... čítať celé
29.01.2017
Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.
Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás odporučíte svojim známym a mi nainštalujeme klimatizáciu d... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Komerčné klimatizačné jednotky
07.10.2018

Komerčné klimatizačné jednotky

Ako preferovaní dodávatelia najrôznejších špičkových značiek, vrátane Daikin a Mitsubishi, spoločnosť lacna-klima.sk vám poradí.

Využívajú vaši zákazníci alebo používatelia služieb príznaky nepohodlia vo vašich priestoroch? Sú zamestnanci volajúci chorí s kašľom a prechladnutím? Všetky tieto príznaky môžu naznačovať problém s klimatizačným systémom.

Investovanie do nového klimatizačného systému nie je len láskavé k vašim zamestnancom a návštevníkom, ale ponúka aj rýchlu návratnosť vašej investície kvôli zvýšeniu energetickej efektívnosti. V skutočnosti sú moderné klimatizačné systémy až 4,5 krát účinnejšie ako tradičné vykurovanie a môžu znížiť účty až o 80%.

Za predpokladu, že sú inštalované a udržiavané odborníkmi certifikovanými spoločnosťou, nová klimatizačná jednotka bude v súlade so všetkými právnymi predpismi týkajúcimi sa plynov poškodzujúcich ozón a bude prínosom pre životné prostredie znižovaním spotreby energie. Efektívnejšie využívanie energie je jednoduchý spôsob, ako znížiť svoju uhlíkovú stopu a ilustrovať váš zmysel pre zodpovednosť podnikov.

Nový klimatizačný systém sa zdá byť veľmi tichý a kompaktný v porovnaní so starým a s teplým a studeným vzduchom presne vyváženým sofistikovanou technológiou pod kapotou, zamestnanci sa budú cítiť pohodlne a spokojne bez ohľadu na to, kde sedia v budove.

Lacna-klima.sk  nielen inštalujú vzduchové systémy, môžeme byť zapojené aj z konštrukčného štádia, aj keď je krátky text veľmi komplikovaný a citlivý.

Užívame si komerčné projekty klimatizácie všetkých veľkostí a rozsahov od najmenšieho rohu až po najväčší medzinárodný hotelový reťazec. Inštalovali sme systémy v školách, IT serverových izbách a ordináciách, ako aj v mnohých priestoroch v maloobchode, zdravotníctve, stravovaní, zábave a pohostinstve.

 

Opravy a údržba komerčných klimatizácií

Môžeme tiež prísť do vašich priestorov, aby vykonali opravy vášho systému. Ak sa váš systém rozpadne, pôsobí podivne  zavolajte lacna-klima.sk a budeme sa snažiť napraviť problém a vrátiť vaše pracovné prostredie na prijateľnú úroveň komfortu.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.