Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 433,00 € (40 124,00 CZK)
skladom
naša cena 929,00 € (26 012,00 CZK)
skladom
naša cena 1 270,00 € (35 560,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 163,00 € (32 564,00 CZK)
skladom
naša cena 1 723,00 € (48 244,00 CZK)
skladom
naša cena 1 379,00 € (38 612,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

07. 10. 2018

Komerčné klimatizačné jednotky

Ako preferovaní dodávatelia najrôznejších špičkových značiek, vrátane Daikin a Mitsubishi, spoločnosť lacna-klima.sk vám poradí.

Využívajú vaši zákazníci alebo používatelia služieb príznaky nepohodlia vo vašich priestoroch? Sú zamestnanci volajúci chorí s kašľom a prechladnutím? Všetky tieto príznaky môžu naznačovať problém s klimatizačným systémom.

Investovanie do nového klimatizačného systému nie je len láskavé k vašim zamestnancom a návštevníkom, ale ponúka aj rýchlu návratnosť vašej investície kvôli zvýšeniu energetickej efektívnosti. V skutočnosti sú moderné klimatizačné systémy až 4,5 krát účinnejšie ako tradičné vykurovanie a môžu znížiť účty až o 80%.

Za predpokladu, že sú inštalované a udržiavané odborníkmi certifikovanými spoločnosťou, nová klimatizačná jednotka bude v súlade so všetkými právnymi predpismi týkajúcimi sa plynov poškodzujúcich ozón a bude prínosom pre životné prostredie znižovaním spotreby energie. Efektívnejšie využívanie energie je jednoduchý spôsob, ako znížiť svoju uhlíkovú stopu a ilustrovať váš zmysel pre zodpovednosť podnikov.

Nový klimatizačný systém sa zdá byť veľmi tichý a kompaktný v porovnaní so starým a s teplým a studeným vzduchom presne vyváženým sofistikovanou technológiou pod kapotou, zamestnanci sa budú cítiť pohodlne a spokojne bez ohľadu na to, kde sedia v budove.

Lacna-klima.sk  nielen inštalujú vzduchové systémy, môžeme byť zapojené aj z konštrukčného štádia, aj keď je krátky text veľmi komplikovaný a citlivý.

Užívame si komerčné projekty klimatizácie všetkých veľkostí a rozsahov od najmenšieho rohu až po najväčší medzinárodný hotelový reťazec. Inštalovali sme systémy v školách, IT serverových izbách a ordináciách, ako aj v mnohých priestoroch v maloobchode, zdravotníctve, stravovaní, zábave a pohostinstve.

 

Opravy a údržba komerčných klimatizácií

Môžeme tiež prísť do vašich priestorov, aby vykonali opravy vášho systému. Ak sa váš systém rozpadne, pôsobí podivne  zavolajte lacna-klima.sk a budeme sa snažiť napraviť problém a vrátiť vaše pracovné prostredie na prijateľnú úroveň komfortu.