Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 720,00 € (20 160,00 CZK)
skladom
naša cena 777,00 € (21 756,00 CZK)
skladom
naša cena 580,00 € (16 240,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 499,00 € (41 972,00 CZK)
skladom
naša cena 1 199,00 € (33 572,00 CZK)
skladom
naša cena 1 019,00 € (28 532,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

01. 07. 2017

Kuchyňa v reštaurácii a správna klimatizácia

Pre bezpečnosť potravín a ich skladovanie však musíte udržiavať kuchyňu v pohode, aby ste predišli problémom s kontrolórmi. Ak vaša kuchyňa nespl´ˇna zdravotné štandardy, môžete dostať pokutu, alebo môže byť prevádzka uzatvorená.

Klimatizačná jednotka

Klimatizačné jednotky pre reštaurácie poskytujú chladenie, potrebné na udržanie priestoru v chlade. Čistý vzduch bez prachu je veľmi dôležitý. Udržanie kuchyne v chlade umožňuje dlhšie udržať potraviny svieže a pri bezpečnej teplote.

 

Vzduchové clony

Vzduchové clony, tiež známe ako vzduchové dvere, fungujú dobre v regiónoch s chladnejším podnebím. Elektronické zariadenia sú inštalované pri vchode, automaticky sa aktivujú, keď sú otvorené kuchynské dvere a poskytujú silný a stabilný prúd vzduchu, ktorý fúka smerom von. Vzduch vytvára štít vo dverách, ktorý zadržiava lietajúci hmyz, hlavne muchy, do vstupu do vašej kuchyne. Vzduchové clony umožňujú navrhnúť otvorené kuchynské dvere reštaurácie a nechať ich v studenom vzduchu.

dôležité informácie

Ak plánujete vybudovať alebo renovovať kuchyňu v reštaurácii, požiadajte odborníka na dizajn kuchyne, aby vám navrhol optimálne riešenie. Takíto špecialisti sú dobre oboznámení s miestnymi predpismi o stavebných predpisoch a zdravotníckych predpisoch.

Správne zvolená klimatizačná jednotka Vám poskytne vašej kuchyni správnu teplotu.