Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Mitsubishi klimatizácie sú lídrom inovácii
05.07.2018

Mitsubishi klimatizácie sú lídrom inovácii

Odvtedy spustila nespočetné množstvo modelov klimatizovaných a rozdelených klimatizačných jednotiek, čím sa zlepšila kvalita a funkcia nastavenia zakaždým.

Dnes je Mitsubishi Electric dominantnou klimatizačnou značkou a je známa svojou spoľahlivosťou a vynikajúcou energetickou účinnosťou. Dodáva sa za vysokú cenu v porovnaní s ostatnými značkami klimatizácie, ale to sa dá očakávať s úrovňou kvality a pokročilými funkciami, ktoré prináša.


Funkcie systému Split Mitsubishi Electric
Úspora energie

Klimatizačné zariadenia Mitsubishi Electric sú známe svojimi vysoko energeticky účinnými ratingmi. Väčšina modelov Mitsubishi Split Systems má viac ako 4 hviezdičkové hodnotenia a vo veľkej miere to súvisí s vynikajúcou implementáciou technológie DC Inverter.

Technológia invertora zodpovedá rýchlosti kompresora alebo výkonu, vašim vnútorným požiadavkám na chladenie a vykurovanie. To znamená, že akonáhle sa dosiahne požadovaná priestorová teplota, systém prejde do režimu nízkej spotreby energie, ktorý je mimoriadne energeticky účinný. Režim nízkej spotreby spotrebováva zlomok energie v porovnaní s normálnym režimom, pretože len potrebuje udržiavať miestnosť na požadovanej teplote.

Ďalšie funkcie, ako napríklad 3D i-See Sensor (ktorý používa 3D snímač na reguláciu teploty v miestnosti pomocou smeru prúdenia vzduchu), iFeel (ktorý si zapamätá požadované nastavenie izbovej teploty) tiež pracuje v spojení s technológiou invertora, aby sa minimalizovalo plytvanie energiou ,

Okrem toho, väčšina modelov Mitsubishi Split System Air Conditioning je dodávaná s PAM. Známe ako modulácia impulznej amplitúdy, táto pokročilá funkcia riadi tvar elektrického prúdu, ktorý zodpovedá napájaciemu napätiu, čím sa minimalizujú straty medzi zdrojom napájania a kompresorom klimatizácie. Jednoducho povedané, znižuje elektrický odpad, čo šetrí peniaze z hľadiska nákladov na elektrickú energiu.

Klimatizátory Mitsubishi Electric sú veľmi energeticky efektívne vďaka všetkým týmto úsporným a optimalizujúcim funkciám.
Kvalita vzduchu

Systémy Split Mitsubishi Electric sú navrhnuté so silným zameraním na kvalitu ovzdušia. Elektricky nabitý vzduchový filter zachytáva viac prachu ako bežné vzduchové filtre a väčšina modelov je tiež vybavená protialergickým enzýmovým filtrom. Tento filter odstraňuje alergény, ako sú formy, batérie a rozkladá ich pomocou enzýmov vo filtri. Výsledkom je, že systém čistí vzduch v miestnosti v priebehu času a odstraňuje nečistoty.

V niektorých modeloch sa katechínový filter používa na zavedenie antivírusových a antioxidačných vlastností do ovzdušia. Catechin je bioflavonoid produktom zeleného čaju so silnými antioxidačnými vlastnosťami a deodorizačnými vlastnosťami. Vzduch je oveľa čistejší, čerstvý a voňavý s katechínovými filtrami.

Filtre Nano Platinum sa v niektorých modeloch používajú aj na zabíjanie baktérií a deodoráciu vzduchu.

Existuje veľa rôznych funkcií kvality ovzdušia, ktoré sa nachádzajú v rade klimatizačných zariadení Split System spoločnosti Mitsubishi Electric. Preskúmajte špecifikácie každého modelu a vyberte si správnu sadu funkcií, ktoré považujete za ideálne pre váš domov.
pohodlie

Komfort je tiež kľúčovým zameraním pre Mitsubishi Electric. Každá klimatizácia je vyrábaná s celým radom funkcií ovládania prúdenia vzduchu. Systém dokáže rozpoznať, kde sú ľudia v miestnosti, a priamo alebo uprednostňovať tok vzduchu do tej časti miestnosti. Lopatky sú tiež plne nastaviteľné, s rôznymi režimami automatického otáčania.

Široké vertikálne a horizontálne prúdenie vzduchu pomáha rýchlo regulovať teplotu vo veľkých miestnostiach.

Spolu s pokročilou klímou, ovládaním rýchlosti ventilátora a funkciami časovača poskytujú tieto funkcie najvyššiu úroveň osobného komfortu.
pohodlie

Klimatizácie split systémov Mitsubishi Electric sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie. Môžete vopred naprogramovať klímu pre každú miestnosť, nastaviť denný čas na prevádzku systému a všetko sa môže stať samostatne. Keď sa dosiahne požadovaná priestorová teplota, systém sa prepne do režimu nízkej spotreby a keď je potrebné vykurovanie alebo chladenie, nastaví sa späť na vyššiu úroveň výkonu. Funkcia automatického prepínania umožňuje aj klimatizáciu prepínať medzi režimom vykurovania a chladenia, v závislosti od toho, čo sa vyžaduje v miestnosti.

Keď dôjde k výpadku napájania, systém sa automaticky obnoví, keď sa obnoví napájanie, a pokračuje s prednastavenými funkciami.

S množstvom pokročilých funkcií, môžete raz nastaviť jednotku a zabudnúť na to. Akonáhle je naprogramovaný, bude váš domov pohodlný podľa vašich vopred nastavených podmienok.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk