Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 187,00 € (33 236,00 CZK)
skladom
naša cena 759,00 € (21 252,00 CZK)
skladom
naša cena 1 129,00 € (31 612,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 799,00 € (22 372,00 CZK)
skladom
naša cena 1 019,00 € (28 532,00 CZK)
skladom
naša cena 1 466,00 € (41 048,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

05. 07. 2018

Mitsubishi klimatizácie sú lídrom inovácii

Odvtedy spustila nespočetné množstvo modelov klimatizovaných a rozdelených klimatizačných jednotiek, čím sa zlepšila kvalita a funkcia nastavenia zakaždým.

Dnes je Mitsubishi Electric dominantnou klimatizačnou značkou a je známa svojou spoľahlivosťou a vynikajúcou energetickou účinnosťou. Dodáva sa za vysokú cenu v porovnaní s ostatnými značkami klimatizácie, ale to sa dá očakávať s úrovňou kvality a pokročilými funkciami, ktoré prináša.


Funkcie systému Split Mitsubishi Electric
Úspora energie

Klimatizačné zariadenia Mitsubishi Electric sú známe svojimi vysoko energeticky účinnými ratingmi. Väčšina modelov Mitsubishi Split Systems má viac ako 4 hviezdičkové hodnotenia a vo veľkej miere to súvisí s vynikajúcou implementáciou technológie DC Inverter.

Technológia invertora zodpovedá rýchlosti kompresora alebo výkonu, vašim vnútorným požiadavkám na chladenie a vykurovanie. To znamená, že akonáhle sa dosiahne požadovaná priestorová teplota, systém prejde do režimu nízkej spotreby energie, ktorý je mimoriadne energeticky účinný. Režim nízkej spotreby spotrebováva zlomok energie v porovnaní s normálnym režimom, pretože len potrebuje udržiavať miestnosť na požadovanej teplote.

Ďalšie funkcie, ako napríklad 3D i-See Sensor (ktorý používa 3D snímač na reguláciu teploty v miestnosti pomocou smeru prúdenia vzduchu), iFeel (ktorý si zapamätá požadované nastavenie izbovej teploty) tiež pracuje v spojení s technológiou invertora, aby sa minimalizovalo plytvanie energiou ,

Okrem toho, väčšina modelov Mitsubishi Split System Air Conditioning je dodávaná s PAM. Známe ako modulácia impulznej amplitúdy, táto pokročilá funkcia riadi tvar elektrického prúdu, ktorý zodpovedá napájaciemu napätiu, čím sa minimalizujú straty medzi zdrojom napájania a kompresorom klimatizácie. Jednoducho povedané, znižuje elektrický odpad, čo šetrí peniaze z hľadiska nákladov na elektrickú energiu.

Klimatizátory Mitsubishi Electric sú veľmi energeticky efektívne vďaka všetkým týmto úsporným a optimalizujúcim funkciám.
Kvalita vzduchu

Systémy Split Mitsubishi Electric sú navrhnuté so silným zameraním na kvalitu ovzdušia. Elektricky nabitý vzduchový filter zachytáva viac prachu ako bežné vzduchové filtre a väčšina modelov je tiež vybavená protialergickým enzýmovým filtrom. Tento filter odstraňuje alergény, ako sú formy, batérie a rozkladá ich pomocou enzýmov vo filtri. Výsledkom je, že systém čistí vzduch v miestnosti v priebehu času a odstraňuje nečistoty.

V niektorých modeloch sa katechínový filter používa na zavedenie antivírusových a antioxidačných vlastností do ovzdušia. Catechin je bioflavonoid produktom zeleného čaju so silnými antioxidačnými vlastnosťami a deodorizačnými vlastnosťami. Vzduch je oveľa čistejší, čerstvý a voňavý s katechínovými filtrami.

Filtre Nano Platinum sa v niektorých modeloch používajú aj na zabíjanie baktérií a deodoráciu vzduchu.

Existuje veľa rôznych funkcií kvality ovzdušia, ktoré sa nachádzajú v rade klimatizačných zariadení Split System spoločnosti Mitsubishi Electric. Preskúmajte špecifikácie každého modelu a vyberte si správnu sadu funkcií, ktoré považujete za ideálne pre váš domov.
pohodlie

Komfort je tiež kľúčovým zameraním pre Mitsubishi Electric. Každá klimatizácia je vyrábaná s celým radom funkcií ovládania prúdenia vzduchu. Systém dokáže rozpoznať, kde sú ľudia v miestnosti, a priamo alebo uprednostňovať tok vzduchu do tej časti miestnosti. Lopatky sú tiež plne nastaviteľné, s rôznymi režimami automatického otáčania.

Široké vertikálne a horizontálne prúdenie vzduchu pomáha rýchlo regulovať teplotu vo veľkých miestnostiach.

Spolu s pokročilou klímou, ovládaním rýchlosti ventilátora a funkciami časovača poskytujú tieto funkcie najvyššiu úroveň osobného komfortu.
pohodlie

Klimatizácie split systémov Mitsubishi Electric sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie. Môžete vopred naprogramovať klímu pre každú miestnosť, nastaviť denný čas na prevádzku systému a všetko sa môže stať samostatne. Keď sa dosiahne požadovaná priestorová teplota, systém sa prepne do režimu nízkej spotreby a keď je potrebné vykurovanie alebo chladenie, nastaví sa späť na vyššiu úroveň výkonu. Funkcia automatického prepínania umožňuje aj klimatizáciu prepínať medzi režimom vykurovania a chladenia, v závislosti od toho, čo sa vyžaduje v miestnosti.

Keď dôjde k výpadku napájania, systém sa automaticky obnoví, keď sa obnoví napájanie, a pokračuje s prednastavenými funkciami.

S množstvom pokročilých funkcií, môžete raz nastaviť jednotku a zabudnúť na to. Akonáhle je naprogramovaný, bude váš domov pohodlný podľa vašich vopred nastavených podmienok.