Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 039,00 € (29 092,00 CZK)
skladom
naša cena 1 154,00 € (32 312,00 CZK)
skladom
naša cena 900,00 € (25 200,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 123,00 € (31 444,00 CZK)
skladom
naša cena 685,00 € (19 180,00 CZK)
skladom
naša cena 1 129,00 € (31 612,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

12. 01. 2018

Multi split klimatizácia Toshiba

Každá vnútorná jednotka môže byť individuálne ovládaná pre ešte väčšiu efektivitu a pohodlie tam, kde je to potrebné.

VYSOKÉ ÚSPORY ENERGIE

Vysokokvalitné multipásmové systémy spoločnosti Toshiba prispievajú k drastickému zníženiu prevádzkových nákladov a zvyšovaniu energetickej účinnosti. Vonkajšia jednotka s rozdielnym rozlíšením 5: 1 dosiahla vysokú mieru čiastočného zaťaženia, kde invertory Toshiba dosahujú najlepšiu výkonnosť.

Nový super výkonný dvojitý rotačný kompresor Toshiba umožňuje špičkový výkon pri nízkej spotrebe energie. Vďaka tejto efektívnej jednotke prevádzkové náklady dramaticky klesajú v porovnaní s inými multisplitovými systémami.

KOMFORT

Inštalované systémy Toshiba Inveter Multi predstavujú vyšší štandard kvality vzduchu v interiéroch, úrovne zvuku a povedomia o životnom prostredí.

Zvláštna pozornosť bola venovaná komfortu počas noci s vylepšením tichého režimu prevádzky, ktorý je k dispozícii vo vnútorných jednotkách.

 

FLEXIBILITA

Jedna vonkajšia jednotka môže slúžiť až piatim interiérom pre výnimočnú flexibilitu a spoľahlivosť.

Multifunkčné vonkajšie jednotky Toshiba Inverter sú ľahké a kompaktné. Jedna vonkajšia jednotka zaberá malý priestor na stene alebo na dvore. Zachováva exteriér budov čisté s tichšou prevádzkou.