Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Multi split klimatizácia Toshiba
12.01.2018

Multi split klimatizácia Toshiba

Každá vnútorná jednotka môže byť individuálne ovládaná pre ešte väčšiu efektivitu a pohodlie tam, kde je to potrebné.

VYSOKÉ ÚSPORY ENERGIE

Vysokokvalitné multipásmové systémy spoločnosti Toshiba prispievajú k drastickému zníženiu prevádzkových nákladov a zvyšovaniu energetickej účinnosti. Vonkajšia jednotka s rozdielnym rozlíšením 5: 1 dosiahla vysokú mieru čiastočného zaťaženia, kde invertory Toshiba dosahujú najlepšiu výkonnosť.

Nový super výkonný dvojitý rotačný kompresor Toshiba umožňuje špičkový výkon pri nízkej spotrebe energie. Vďaka tejto efektívnej jednotke prevádzkové náklady dramaticky klesajú v porovnaní s inými multisplitovými systémami.

KOMFORT

Inštalované systémy Toshiba Inveter Multi predstavujú vyšší štandard kvality vzduchu v interiéroch, úrovne zvuku a povedomia o životnom prostredí.

Zvláštna pozornosť bola venovaná komfortu počas noci s vylepšením tichého režimu prevádzky, ktorý je k dispozícii vo vnútorných jednotkách.

 

FLEXIBILITA

Jedna vonkajšia jednotka môže slúžiť až piatim interiérom pre výnimočnú flexibilitu a spoľahlivosť.

Multifunkčné vonkajšie jednotky Toshiba Inverter sú ľahké a kompaktné. Jedna vonkajšia jednotka zaberá malý priestor na stene alebo na dvore. Zachováva exteriér budov čisté s tichšou prevádzkou.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk