Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
22.01.2021
Kurzy zamerané na vyhradené technické zariadenia PLYNOVÉ, TLAKOVÉ a DVÍHACIE.
Naše kurzy sú určené pre záujemcov o prácu s vyhradenými technickými zariadeniami plynovými, tlakovými a zdvíhacími. Sú určené pre ľudí, ktorí už vyko... čítať celé
29.01.2017
Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.
Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás odporučíte svojim známym a mi nainštalujeme klimatizáciu d... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Multi split klimatizácia Toshiba
12.01.2018

Multi split klimatizácia Toshiba

Každá vnútorná jednotka môže byť individuálne ovládaná pre ešte väčšiu efektivitu a pohodlie tam, kde je to potrebné.

VYSOKÉ ÚSPORY ENERGIE

Vysokokvalitné multipásmové systémy spoločnosti Toshiba prispievajú k drastickému zníženiu prevádzkových nákladov a zvyšovaniu energetickej účinnosti. Vonkajšia jednotka s rozdielnym rozlíšením 5: 1 dosiahla vysokú mieru čiastočného zaťaženia, kde invertory Toshiba dosahujú najlepšiu výkonnosť.

Nový super výkonný dvojitý rotačný kompresor Toshiba umožňuje špičkový výkon pri nízkej spotrebe energie. Vďaka tejto efektívnej jednotke prevádzkové náklady dramaticky klesajú v porovnaní s inými multisplitovými systémami.

KOMFORT

Inštalované systémy Toshiba Inveter Multi predstavujú vyšší štandard kvality vzduchu v interiéroch, úrovne zvuku a povedomia o životnom prostredí.

Zvláštna pozornosť bola venovaná komfortu počas noci s vylepšením tichého režimu prevádzky, ktorý je k dispozícii vo vnútorných jednotkách.

 

FLEXIBILITA

Jedna vonkajšia jednotka môže slúžiť až piatim interiérom pre výnimočnú flexibilitu a spoľahlivosť.

Multifunkčné vonkajšie jednotky Toshiba Inverter sú ľahké a kompaktné. Jedna vonkajšia jednotka zaberá malý priestor na stene alebo na dvore. Zachováva exteriér budov čisté s tichšou prevádzkou.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.