Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Multi split klimatizácie Gree
16.05.2021

Multi split klimatizácie Gree

Systém multi-split invertora  využíva nízkofrekvenčnú invertorovú technológiu, ktorá znižuje spotrebu energie. Na základe individuálnych požiadaviek miestnosti systém primerane upraví rýchlosť kompresora.

Multi splitový klimatizačný systém

Môžete kombinovať kombináciu vysokonapäťových jednotiek v rámci piatich zón a vytvoriť tak systém na mieru. Najnovšia bezdrôtová diaľková technológia umožňuje reguláciu teploty po jednotlivých zónach v jednotlivých miestnostiach.

Systém tiež integruje technológiu „I FEEL“ - funkciu, ktorá intuitívne sníma teplotu v okolí diaľkového ovládača, nastavuje prúdenie vzduchu a maximalizuje komfort.

Lepšia kvalita vzduchu

Vďaka najnovšiemu najmodernejšiemu fotokatalytickému filtračnému systému má GREE Multi ekologický dizajn, ktorý eliminuje 99,9% baktérií a kontaminantov prenášaných vzduchom a čistí tak kvalitu vzduchu.

Prečo si vybrať Gree

Ako popredný svetový dizajnér a výrobca klimatizácie má GREE viac ako 570 laboratórií, 52 výskumných centier, 8 000 výskumných a vývojových technikov a 20 000 technologických patentov vrátane viac ako 6 000 patentov na vynálezy.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk