Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Najlepšia teplota na spánok. Nastavte si na noc klimatizáciu správne
24.04.2020

Najlepšia teplota na spánok. Nastavte si na noc klimatizáciu správne

Alebo, keď je príliš chladno, je tiež náročné mať pokojný nočný spánok z dôvodu veľkého chvenia. Ideálne je najlepšie číslo pre najlepšiu teplotu na spánok, a keď je v miestnosti teplota, dostaneme príjemný a pohodlný spánok. Dobrý nočný spánok má vynikajúce výhody pre vaše telo, pokožku, nervový systém - všeobecne pre všetko. Preto je veľmi dôležité nájsť najlepšiu teplotu pre váš nočný spánok. Môžete si zariadiť nastavenie striedavého prúdu na presnú teplotu a mať dobrú noc. Teraz budeme hovoriť o tom, ako môžeme dať najlepšiu teplotu na spanie na našich klimatizačných zariadeniach.

Nočný spánok je rovnako dôležitý ako jesť a piť vodu. Pri správnom množstve spánku každý deň sa váš zdravotný systém mení k lepšiemu; Vaša pokožka sa vyčistí, vaše telo sa uvoľní a pravdepodobne budete mať dobrú náladu. Dostatok spánku tiež pomáha vášmu metabolizmu pracovať rýchlejšie, a preto vám bráni v nadváhe.

Nedostatok spánku je veľký problém a je veľmi nebezpečný pre vaše zdravie. Štatistiky ukazujú, že k niektorým automobilovým nehodám došlo v dôsledku vodičov bez spánku a ich počet nie je taký malý.

Ľudia so zodpovednými pracovnými miestami, ako sú generálni riaditelia, lekári, hasiči atď., Venujú zvyčajne pozornosť dĺžke spánku a kvalite spánku v noci, pretože sú zodpovední za životy iných ľudí a kritické projekty.

 Nedostatočný spánok môže spôsobiť veľa zdravotných problémov, ako sú úzkosť a depresia, slabá pamäť, problémy so zameraním a dokonca aj sluch a videnie. Preto sa odporúča nabiť najmenej 7 až 8 hodín spánku denne. A aby ste mali nerušený spánok 7-8 hodín, musíte venovať pozornosť niektorým bodom. Teplota je jednou z nich. Preto by sme mali poznať najlepšiu teplotu spánku, aby sme mohli nastaviť našu klimatizáciu, aby sme mohli mať pokojnú noc.

Ideálna teplota

Magické číslo pre najlepšiu teplotu spánku je 25 stupňov. Čo je také zvláštne na 25? Ideme to zistiť. Závisí to od ľudí k ľuďom. Niektorí ľudia by radi spali v teplejšom počasí a iní radšej spia v chladnom počasí. Podľa odborníkov je však pre väčšinu ľudí 25 stupňov Celzia ideálny na spanie.

Niektoré klimatizácie majú režim spánku. Môžu automaticky zariadiť teplotu na spanie. Klimatizácia môže cítiť, či v miestnosti dochádza k pohybu, a podľa vašej činnosti môžu meniť teplotu. Pomocou tejto technológie môžete mať dobrú noc na spánok bez toho, aby ste sa v noci potili alebo chladili. Ako všetci vieme, telesná teplota klesá, keď spíme. To je dôvod, prečo schladiť, keď spíte, aj keď ste neboli pri rovnakej teplote miestnosti, keď ste boli hore. Ak chcete pomôcť tejto situácii, nezabudnite na termostat umiestniť 25 stupňov.

Je to efektívnejšie

najlepšia teplota  termostatu je  25 stupňov celú noc má tiež ďalšie priaznivé účinky. Klimatizácia robí veľkú spotrebu energie. A keď niekoľkokrát počas dňa zmeníte teplotu, znamená to, že sa ešte viac snažia prispôsobiť sa izbovej teplote. Niekedy budete tiež musieť zavolať opravu alebo údržbu klimatizácie kvôli problémom s teplotou. Ak chcete, aby sa vaša rodina dobre vyspala v noci, ale nechcete strácať žiadne zdroje, mali by ste venovať pozornosť tomuto článku.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk