Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 599,00 € (16 772,00 CZK)
skladom
naša cena 1 466,00 € (41 048,00 CZK)
skladom
naša cena 644,00 € (18 032,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 129,00 € (31 612,00 CZK)
skladom
naša cena 1 659,00 € (46 452,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

20. 07. 2017

O spoločnosti Daikin

Je to náš záväzok ku kvalite, službám a inováciám, ktoré nám umožnili stať sa najväčším výrobcom systémov vzduchotechniky a chladiacich zariadení na svete.

Prečo Daikin

Ako svetový líder v oblasti technologických inovácií sme iniciovali a financovali širokú škálu výskumných programov v oblastiach, ktoré priamo ovplyvňujú naše produkty - od mechaniky a elektroniky po chemikálie a fluórované uhľovodíky. So všetkými týmito vedomosťami vytvárame výnimočný komfort a kvalitu v každom produkte, ktorý vyvíjame.

Ako globálny globálny výrobca produktov a systémov, spoločnosť Daikin sa zaviazala byť uznávaná ako "skutočne globálna a vynikajúca spoločnosť". Spoločnosť plánuje pokračovať v udržateľnom raste a podporovať podnikateľské aktivity, ktoré sa dôsledne zosúlaďujú s cieľom zlepšiť pohodlie v interiéri. Skupinová filozofia spoločnosti zahŕňa:

Vytváranie novej hodnoty pre zákazníkov

Rozvíjajúca špičková technológia šetriaca energiu

Byť flexibilnou a dynamickou organizáciou

Umožniť zamestnancom byť hybnou silou úspechu spoločnosti

Podpora osvedčených postupov, odvahy a inovácií