Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Objavte ďalšie výhody klimatizácie
21.06.2021

Objavte ďalšie výhody klimatizácie

Kúrenie a chladenie

Klimatizácia neslúži iba na horúce počasie. Efektívna klimatizácia je ideálnym riešením na reguláciu - ideálne na vykurovanie a chladenie vášho domu alebo firmy a na udržiavanie príjemnej teploty po celý rok.

Väčšina klimatizácii má samostatný režim vykurovania a chladenia. Jednoducho nastavte ideálnu teplotu a relaxujte - váš systém sa sám nastaví tak, aby udržiaval požadovanú teplotu. K dispozícii sú možnosti plánovania, rovnako ako funkcie detekcie prítomnosti, takže si môžete svoju klimatizáciu naprogramovať tak, aby vyhovovala vašej rutine. Alebo ho jednoducho upravte manuálne, kedykoľvek potrebujete.

 

Zlepšená kvalita ovzdušia

Klimatizácia skvele čistí vzduch. Pomocou klimatizácie znížte vlhkosť a odfiltrujte peľ a prach. Nielenže to výrazne zlepšuje kvalitu ovzdušia, ale aj vytvára bezpečné prostredie pre alergikov. To znamená, že klimatizácia je vynikajúci spôsob, ako vytvoriť pohodlný a zdravý priestor pre zákazníkov, zamestnancov alebo vašu domácnosť.

Klimatizácia vám môže dokonca pomôcť zabrániť vstupu múch a hmyzu do vášho domova. Pravidelne udržiavajte a opravujte svoj systém, aby ste zaistili, že bude naďalej efektívne a efektívne cirkulovať a filtrovať vzduch, čím získate čistý vzduch, ktorý potrebujete.

Chráňte majetok

Klimatizácia vám môže pomôcť pri starostlivosti o elektroniku a nábytok. Zabráňte prehriatiu a poškodeniu svojej elektrickej technológie pomocou efektívnej inštalácie klimatizácie - či už máte domáci desktop, kanceláriu plnú počítačov alebo rozsiahlu serverovňu, nájdeme pre vás to správne riešenie klimatizácie.

Klimatizácia vám tiež môže pomôcť chrániť nábytok. Drevený nábytok uchovávaný v miestnostiach s neošetreným vzduchom môže spôsobiť problémy, ako sú deformácia, hniloba a množenie plesní. Pomocou klimatizácie znížte teplotu v miestnosti a odstráňte vlhkosť zo vzduchu.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk