Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Oprava klimatizácii pre domácnosti
30.06.2018

Oprava klimatizácii pre domácnosti

Zavolajte si servis klimatizácie, kedykoľvek to potrebujte. Nikto nechce bývať, alebo pracovať vo vyhriatej miestnosti. Lacna-klima.sk pomôže vyriešiť akýkoľvek problém s vašou klimatizáciou. Naša pohotovostná služba je tu pre vás.


Keď zavoláte odborníka na vykurovanie a chladenie zo spoločnosti lacna-kliama.sk, naši kvalifikovaní špecialisti skontrolujú, diagnostikujú a opravia problémy s Vašou klimatizáciou alebo kotlovým vykurovacím systémom.


Naši technici opravujú alebo vymenia akýkoľvek typ ohrievača vody. Ak sa vaša voda môže nastaviť len na studenú teplotu alebo ak je ohrievač vody pokazený, je čas zavolať lacna-klima.sk. Naša 24 hodinová služba je k dispozícii každému, kto volá. Poskytujeme pohotovostné služby v mnohých kľúčových lokalitách, vrátane:

Bratislava

Nitra

Trnava

Galanta

Sereď

Senec


Okamžité upevnenie ohrievača vody je najlepší spôsob, ako sa vyhnúť nákladnejším opravám. Môžeme vykonať preventívnu údržbu, aby sme zabezpečili, že váš ohrievač vody bude pracovať čo najefektívnejšie. Profesionálni odborníci na opravu ohrievačov vody chápu, že nechcete, aby nás museli zavolať na núdzové opravy, aby ste sa vzdelali a udržali si ohrievač vody čo najviac.

Núdzová klimatizácia v domácnosti

Pohotovostná služba je k dispozícii aj pre opravy klimatizácie. Naši skúsení technici pracovali na rôznych značkách klimatizácie. Či už potrebujete inštaláciu alebo ročnú údržbu, poskytneme vám čo najskôr vynikajúce služby.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk