Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Potrebujete klimatizačného technika v Bratislave?
01.11.2018

Potrebujete klimatizačného technika v Bratislave?

Hľadáte skúsený tím špecialistov, ktorí sa postarajú o veľký komerčný projekt klimatizácie - od návrhu po dokončenie?

 

Bez ohľadu na rozsah, domáce alebo komerčné, spoločnosť lacna-klima.sk je tu pre vás.

 

Výhody profesionálne inštalovanej klimatizácie

Globálny dopyt po klimatizačných systémoch rastie a s vedcami predpovedajúcimi extrémnejšie počasie je nevyhnutná regulácia teploty vnútorného vzduchu kritická.

 

Moderný, profesionálne inštalovaný systém ponúka veľa výhod podnikom i majiteľom domov, vrátane:

Úspora nákladov. Z dôvodu efektivity moderných klimatizačných jednotiek by ste mohli znížiť svoje účty za energiu až o 83%.

Ochrana životného prostredia. Nižšie spotreba energie znamená menej CO2 do atmosféry. Je to skvelé pre budúce generácie a tiež pre splnenie cieľov v oblasti ochrany životného prostredia a zodpovednosti podnikov. Staršie systémy tiež s väčšou pravdepodobnosťou uniknú škodlivým F-plynom a potenciálne ohrozujú zdravie a bezpečnosť.

Pohodlné pracovné / životné podmienky. V prípade podnikov to znamená preukázateľnejší a produktívnejší personál. Pre majiteľov domov môžu byť izby využívané celoročne, a nie sú mimo hraníc počas veľmi teplého alebo chladného počasia.

Inovácia vzhľadu. Nové vzory sú estetické zlepšenie oproti starším a ťažkopádnejším systémom.

Tichšia prevádzka. Staršie klimatizačné systémy sú oveľa hlučnejšie než nové modely, ktoré ovplyvňujú pracovné podmienky.

Najmodernejšie ovládacie prvky používateľov. Nová technológia umožňuje používateľovi jemne vyladiť nastavenia pre prispôsobené ovládanie klimatizácie.

Prečo si vybrať lacna-klima.sk?

Spoločnosť lacna-klima.sk má dlhoročné skúseností v oblasti a je certifikovaná. To znamená, že sme oprávnení pracovať s chladiacimi plynmi - čo je minimálna požiadavka na inštaláciu klimatizačného systému.

Okrem toho sme si vybudovali silnú reputáciu pre konzistentné vysoké štandardy v technickej kvalite našich inštalácií a zákazníckych služieb.

Slušná klimatizačná firma bude vždy prejavovať odhodlanie vývoja svojich inžinierov. Pre nás to zabezpečuje, aby naše hodnoty a odborné znalosti boli zdieľané medzi našou pracovnou silou. Chceme, aby naši zákazníci vedeli, že budú vždy dostávať rovnakú vysokú úroveň spracovania a starostlivosti o zákazníkov bez ohľadu na to, kto príde na vykonanie prác.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk