Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 799,00 € (22 372,00 CZK)
skladom
naša cena 1 432,00 € (40 096,00 CZK)
skladom
naša cena 915,00 € (25 620,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 589,00 € (16 492,00 CZK)
skladom
naša cena 685,00 € (19 180,00 CZK)
skladom
naša cena 1 379,00 € (38 612,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

01. 11. 2018

Potrebujete klimatizačného technika v Bratislave?

Hľadáte skúsený tím špecialistov, ktorí sa postarajú o veľký komerčný projekt klimatizácie - od návrhu po dokončenie?

 

Bez ohľadu na rozsah, domáce alebo komerčné, spoločnosť lacna-klima.sk je tu pre vás.

 

Výhody profesionálne inštalovanej klimatizácie

Globálny dopyt po klimatizačných systémoch rastie a s vedcami predpovedajúcimi extrémnejšie počasie je nevyhnutná regulácia teploty vnútorného vzduchu kritická.

 

Moderný, profesionálne inštalovaný systém ponúka veľa výhod podnikom i majiteľom domov, vrátane:

Úspora nákladov. Z dôvodu efektivity moderných klimatizačných jednotiek by ste mohli znížiť svoje účty za energiu až o 83%.

Ochrana životného prostredia. Nižšie spotreba energie znamená menej CO2 do atmosféry. Je to skvelé pre budúce generácie a tiež pre splnenie cieľov v oblasti ochrany životného prostredia a zodpovednosti podnikov. Staršie systémy tiež s väčšou pravdepodobnosťou uniknú škodlivým F-plynom a potenciálne ohrozujú zdravie a bezpečnosť.

Pohodlné pracovné / životné podmienky. V prípade podnikov to znamená preukázateľnejší a produktívnejší personál. Pre majiteľov domov môžu byť izby využívané celoročne, a nie sú mimo hraníc počas veľmi teplého alebo chladného počasia.

Inovácia vzhľadu. Nové vzory sú estetické zlepšenie oproti starším a ťažkopádnejším systémom.

Tichšia prevádzka. Staršie klimatizačné systémy sú oveľa hlučnejšie než nové modely, ktoré ovplyvňujú pracovné podmienky.

Najmodernejšie ovládacie prvky používateľov. Nová technológia umožňuje používateľovi jemne vyladiť nastavenia pre prispôsobené ovládanie klimatizácie.

Prečo si vybrať lacna-klima.sk?

Spoločnosť lacna-klima.sk má dlhoročné skúseností v oblasti a je certifikovaná. To znamená, že sme oprávnení pracovať s chladiacimi plynmi - čo je minimálna požiadavka na inštaláciu klimatizačného systému.

Okrem toho sme si vybudovali silnú reputáciu pre konzistentné vysoké štandardy v technickej kvalite našich inštalácií a zákazníckych služieb.

Slušná klimatizačná firma bude vždy prejavovať odhodlanie vývoja svojich inžinierov. Pre nás to zabezpečuje, aby naše hodnoty a odborné znalosti boli zdieľané medzi našou pracovnou silou. Chceme, aby naši zákazníci vedeli, že budú vždy dostávať rovnakú vysokú úroveň spracovania a starostlivosti o zákazníkov bez ohľadu na to, kto príde na vykonanie prác.