Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 862,00 € (24 136,00 CZK)
skladom
naša cena 980,00 € (27 440,00 CZK)
skladom
naša cena 1 088,00 € (30 464,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 543,00 € (43 204,00 CZK)
skladom
naša cena 759,00 € (21 252,00 CZK)
skladom
naša cena 685,00 € (19 180,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

02. 04. 2018

Pravidelná údržba klimatizácie je dôležitá

Bez riadnej údržby klimatizácie sa životnosť vašej klimatizácie môže skrátiť a jeho účinnosť sa zníži. Je ľahké vidieť, že čím dlhšie pracuje  a efektívnejšie funguje, tým sú nižšie celkové náklady. Tak ako všetky mechanické systémy, niekedy sú potrebné aj opravy klimatizačných zariadení.  Ak váš klimatizačný prístroj nefunguje správne, alebo nefunguje vôbec, rýchla oprava je vysokou prioritou. Lacnaklima.sk ponúka kompletnú opravu a údržbu klimatizácie pre klimatizácie Samsung, Gree, Toshiba, Mitsubishi a iné.


Obnovenie komfortu vášho domova je dôležité. Správne opravy klimatizácie pomocou vysokokvalitných dielov inštalovaných školeným technikmi na klimatizáciu, vybavených potrebnými nástrojmi a diagnostickým vybavením, môžu rýchlo vrátiť klimatizáciu do prevádzkyschopnosti. Ponúkame jasné, konkurenčné ceny vo všetkých našich službách. Po zistení zdroja vášho problému vám poskytneme cenovú ponuku o tom, koľko stojí oprava klimatizácie. Nebudete platiť peniaze navyše.


Oprava klimatizácie

Ak máte problémy s klimatizáciou alebo tepelným čerpadlom, zavolajte nám hneď. Príznaky, ako je zlé chladenie, nezvyčajné zvuky alebo akákoľvek zmena fungovania vašej klimatizácie môže byť rýchlo opravená. Zanedbanie symptómov môže viesť k nákladnej výmene kompresora alebo zlyhaniu jednotky, ktorá sa musí vymeniť. Naši odborníci na klimatizačnú techniku dokážu rýchlo diagnostikovať problém a urobiť kvalitnú opravu klimatizácie

Každoročné čistenie a ladenie

Všetci výrobcovia striedavého klimatizácie odporúčajú pravidelný servis, kontrolu výkonu a sledovanie ich centrálnych klimatizačných zariadení. Zvyčajne sa to robí na jar predtým, než začne letné teplo v Bratislave, Galante a okolí, táto služba zahŕňa dôkladné čistenie a odstránenie nečistôt a listov z vonkajšej jednotky. Klimatizačná jednotka je otestovaná a kontrolovaná tak, aby fungovala podľa špecifikácií. Všetky menšie problémy, ktoré sa objavia, je možné rýchlo opraviť, aby sa predišlo nákladným opravám.