Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 635,00 € (17 780,00 CZK)
skladom
naša cena 599,00 € (16 772,00 CZK)
skladom
naša cena 564,00 € (15 792,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 499,00 € (41 972,00 CZK)
skladom
naša cena 695,00 € (19 460,00 CZK)
skladom
naša cena 1 345,00 € (37 660,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

05. 11. 2017

Prečo je filter čistého vzduchu taký dôležitý

Aby sme lepšie pochopili, prečo je filter klimatizácie taký dôležitý pre čistý vzduch, môže viesť k lepšej starostlivosti o túto časť klimatizačného systému.


Jednou z dôležitých funkcií vzduchového filtra je odstránenie častíc zo vzduchu. Keďže častice ako  prach, peľ a iné vzdušné častice sa pohybujú vo vašom dome, môžu ovplyvniť vaše zdravie. Ľudia  s vážnymi problémami s alergiou, chronickými respiračnými stavmi alebo narušeným  imunitným systémom  musia venovať väčšiu pozornosť stavu ich vzduchového filtra. Všetci však môžu využívať čistejší vnútorný vzduch. Váš vzduchový filter slúži ako čistič vzduchu, ktorý odstraňuje tieto dráždidlá. Ak pravidelne nevymeníte filter, môže to mať za následok zníženú schopnosť jednotky odstraňovať  tieto materiály v prúde vášho domu a obmedziť jeho účinnosť.

Výber pravého filtra pre váš domov

Existuje toľko možností výberu filtra, že môže byť ťažké rozhodnúť o tom najlepšom. Niektorí majitelia domov si vyberú najlacnejší filter,  aby mali  nižšie náklady. Iní si vyberajú drahú jednotku v nádeji, že získajú lepšiu kvalitu vzduchu v interiéri. Náklady nie sú najlepším ukazovateľom.