Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 021,00 € (28 588,00 CZK)
skladom
naša cena 1 088,00 € (30 464,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 863,00 € (52 164,00 CZK)
skladom
naša cena 812,00 € (22 736,00 CZK)
skladom
naša cena 644,00 € (18 032,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

09. 09. 2018

Prečo používať klimatizácie po celý rok?

Vysoké nočné teploty spôsobujú nespavosť, nadmerné potenie a celkovú únavu. Takisto trápia deti či starších ľudí, a aj najmä kvôli tomu, môže byť kúpa klimatizácie najlepšou voľbou. A keď ste sa napokon odhodlali predsa si len klimatizáciu kúpiť, nastáva ďalšia otázka - aká klimatizácia je vlastne tá správna?

 Pri výbere nie je dôležité pozerať sa iba na cenu, ktorá býva najčastejšie rozhodujúcim faktorom, ale predovšetkým na parametre, pretože kúpa klimatizácie je dlhodobá investícia a z klimatizácie sa tým pádom stáva člen nový člen domácnosti - plnohodnotný spotrebič. Mnohí z nás si pri slove klimatizácia predstaví veľké hlučné zariadenie, ktoré iba “fúka” studený vzduch a stojí veľké množstvo peňazí.  Nemusíte sa však takejto investície vôbec obávať, pretože pravidelným používaním sa znížia náklady na prevádzku. Moderné zariadenia myslia aj na vaše zdravie, keďže majú zabudované filtre na zachytávanie prachu a drobných nečistôt, čím prispievajú k starostlivosti o vaše zdravie.

Klimatizácia nie je len sezónna záležitosť ako sme doposiaľ boli zvyknutí, hovoríme o šikovnom pomocníkovi po celý rok. V lete pomáha prežiť neznesiteľné horúčavy a osviežovať vzduch, v zime zase väčšina moderných produktov dokáže nielen vzduch ohrievať, ale ho aj regulovať, resp. odstraňuje roztoče, prach či iné alergény. Znamená to, že už viac nemusíte zbytočne investovať do vykurovacích telies či ohrievačov, ktoré sú častokrát zbytočne predražené, neúčinné a zvyšujú aj prevádzkové náklady. V neposlednom rade je veľké množstvo klimatizácií vybavené funkciou ovládania na diaľku cez aplikáciu v mobilnom telefóne. Stačí, ak si pred odchodom z práce nastavíte požadovanú funkciu a po príchode domov si stačí už len relaxovať. Kúpou klimatizácie si zabezpečíte pohodu na celý rok a navyše odbremeníte vašu peňaženku od zbytočných výdavkov.