Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Prečo sú klimatizácie Daikin obľúbené?
11.08.2017

Prečo sú klimatizácie Daikin obľúbené?

Lacna-klima.sk preukazuje vysokú profesionalitu a osobne sa venuje zabezpečeniu vašej úplnej spokojnosti a vynaložením čo najväčšieho úsilia na rýchle vyriešenie všetkých problémov pri výbere a servise klimatizácie Daikin.

Spoločnosť Daikin je svetovým lídrom v oblasti komfortu v interiéroch s miliónmi systémov inštalovaných na celom svete. Spoločnosť Daikin zlepšuje pohodlie svojich zákazníkov s výnimočnými produktmi a službami po celé generácie a stále hľadáme čo najspoľahlivejšie a najdostupnejšie klimatizačné systémy.

Daikin je pripravený poskytnúť vám dokonali komfort, získať energeticky účinné zariadenie a dlhodobý kľud. Navrhli sme a vyrobili všetky naše produkty, aby sme vám poskytli roky dôsledného komfortu v interiéri, čím vám a vašim rodinným prvkom poskytnete pohodlie po celý život.

Spoločnosť Daikin má obchodnú sieť, ktorá zahŕňa 140 krajín a výrobné základne vo viac ako 80 pobočkách. Kľúčom k rastu podnikania je spoločnosť, ktorá je previazaná s krajinami a regiónmi, v ktorých podniká.

Spoločnosť Daikin má od svojho vzniku pevný záväzok ku kvalite, službám a inováciám. Práve tento záväzok nám umožnil stať sa jedným z najväčších výrobcov klimatizačných zariadení na svete.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk