Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Rastliny tiež ochladia váš interiér
09.08.2017

Rastliny tiež ochladia váš interiér

Aby ste optimalizovali používanie klimatizácie, môžete využiť niektoré prirodzené spôsoby, ako udržať váš interiér v príjemnej klíme a ušetriť tak náklady na energiu. Rastliny sú šetrné k životnému prostrediu a ponúkajú lacnejšiu alternatívu k chladeniu interiéru.

 

Interiérové ​​rastliny sú dokonalým riešením pre každého, kto sa snaží v priebehu teplých letných mesiacov zlepšiť kvalitu vzduchu v miestnosti. Napriek tomu, že rastliny sú vhodné ako dekorácia, sú tiež známe, že odstraňujú nebezpečné toxíny, ktoré môžu byť prítomné vo vzduchu pri súčasnom znižovaní teplôt. Upozorňujeme, že rastliny môžu účinne regulovať vlhkosť vo vašom dome na optimálnu úroveň.  Ak hľadáte prirodzený a lacný spôsob, ako udržať chladný domov, keď sa letné horúčava stane neznesiteľná, zvážte pestovanie rastlín.

Zlatý potos

Zlatý potos ľahko vyrastie s  rozmnožovaním stoniek a stále zelených listov. Odporúča sa ako jedna z najlepších rastlín v interiéri, pretože zlepšuje kvalitu ovzdušia. Ak by ste chceli vylúčiť znečisťujúce látky ako benzén, formaldehyd, oxid uhoľnatý a xylén z atmosféry, potom je Zlatý potos jasným víťazom. Na rozdiel od iných rastlín vyžaduje iba minimálne zavlažovanie pri nízkych teplotách.

Aloe Vera

Používa sa celosvetovo na liečbu popálenín. Napriek tomu iba málo jednotlivcov vie o jeho schopnosti znížiť teplotu interiéru. Je to ideálna rastlina pred neznesiteľnými letnými teplotami. Okrem toho môže rastlina účinne eliminovať formaldehyd, ktorý môže byť prítomný v atmosfére a zároveň zlepšovať kvalitu ovzdušia vášho domova. Aby ste si mohli vychutnať výhody, ktoré rastlina ponúka, uistite sa, že je pôda dobre odvodnená a nechajte pôdu vyschnúť medzi zalievaním.

 

Fikus

Fikus môže účinne eliminovať toxíny prítomné v atmosfére, pričom necháva váš domov čerstvý. Fikusový strom tiež udržuje váš domov v pohode. Aby ste získali najväčšie výhody chladenia z rastliny, nezabudnite ho umiestniť tak, aby mal dostatok slnečného žiarenia. Rastlina navyše vyžaduje veľmi málo vody, aby sa jej darilo.

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk