Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 199,00 € (33 572,00 CZK)
skladom
naša cena 798,00 € (22 344,00 CZK)
skladom
naša cena 1 129,00 € (31 612,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 199,00 € (33 572,00 CZK)
skladom
naša cena 1 659,00 € (46 452,00 CZK)
skladom
naša cena 980,00 € (27 440,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

19. 04. 2018

Samsung prináša pokrokové klimatizácie

Spoločnosť pôsobí pod heslom "Inspire the World, Create the Future" a to je prezentované vo svojej ponuke domácich a komerčných riešení klimatizácie.

História spoločnosti Samsung:

Spoločnosť Samsung Electronics bola založená v roku 1969 v meste Suwon, Kórea. V priebehu rokov sa táto značka stala globálnym gigantom, ktorý spravuje viac ako 200 dcérskych spoločností vo všetkých oblastiach sveta. Značka má záväzok vytvoriť a ponúknuť kvalitné produkty, ktoré zvyšujú pohodlie spotrebiteľov pre inteligentnejší a pohodlnejší životný štýl. Spoločnosť Samsung preukázala, že sa snažia o posilnenie globálnej komunity prostredníctvom snahy o vytváranie hodnôt a prelomové inovácie.

Kľúčom k dokonalosti výrobkov spoločnosti Samsung je to, že značka si uvedomuje, že majú zodpovednosť za tvorivého vodcu, ktorý venuje úsilie a zdroje novým hodnotám v rámci odvetvia. To viedlo k novým systémom klimatizácii, ktoré nielen ponúkajú vylepšený výkon, ale aj vyššiu účinnosť, takže môžete udržať svoj dom chladný bez toho, aby to stálo krajine.

Samsung  náhradné diely:

Ak ste investovali do najnovších inovácií od spoločnosti Samsung, budete musieť pri servis zakúpiť riginálnych častí klimatizácie spoločnosti Samsung. Dokonca aj drobné komponenty môžu mať obrovský vplyv na výkonnosť vášho systému. Na rozdiel od všeobecných častí sú originálne náhradné diely navrhnuté a vyrobené tak, aby fungovali v súlade s vašim vybavením. Môžete si byť istý, že ak používate originálne diely, môžete eliminovať riziko ohrozenia výkonnosti a účinnosti vášho systému.