Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 625,00 € (17 500,00 CZK)
skladom
naša cena 1 068,00 € (29 904,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 734,00 € (20 552,00 CZK)
skladom
naša cena 629,00 € (17 612,00 CZK)
skladom
naša cena 1 173,00 € (32 844,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

26. 01. 2018

Spoznajte klimatizácie Samsung Wind Free

Najprv systém znižuje teplotu v režime rýchleho chladenia a automaticky sa prepne do režimu chladenia Wind-Free po dosiahnutí požadovanej teploty. Systém Wind-Free  má pridanú schopnosť pripojiť sa k Smart Home App spoločnosti Samsung. Ovládanie pohodlia nebolo nikdy jednoduchšie.

Zariadenie Wind-Free poskytuje prúd vzduchu, ktorý je menej ako 0,15 m / s v režime Wind-Free. Rýchlosť vzduchu, ktorá je nižšia ako 0,15 m / s, sa považuje za "vzdušný vzduch" podľa definície ASHRAE 55-2013 (Americká spoločnosť vykurovacích, chladiacich a klimatizačných zariadení).

Správne dimenzovanie a inštalácia zariadenia je rozhodujúca pre dosiahnutie optimálneho výkonu. Požiadajte svojho dodávateľa lacna-klima.sk o podrobnosti klimatizácie Samsung Wind Free.

Čo je technológia chladenia Samsung Wind-Free

Chladiaci režim Wind-Free udržiava požadovanú teplotu a eliminuje priamy prúd vzduchu tým, že pri zatvorení žalúzie dodáva vzduch cez 21 000 mikrových otvorov na prednom paneli jednotky a vytvára rozptýlený a jemný tok vzduchu definovaný ako "nepokojný vzduch".

Inteligentná domáca kompatibilita pre Wind-Free

Aplikácia Smart Home od spoločnosti Samsung môže monitorovať nielen vašu jednotku Wind-Free, ale všetky kompatibilné zariadenia Samsung a umožňuje ovládať váš systém prakticky kdekoľvek. Funkcie aplikácie zahŕňajú základné ovládanie a monitorovanie spotreby energie, nastavenú teplotu, rýchlosť ventilátora, otáčanie žalúzií, ako aj exkluzívne funkcie, ako je Smart Installation a Smart Check. Funkcia inteligentnej inštalácie automaticky kontroluje chyby pri inštalácii, aby sa zabezpečilo, že systém je správne nainštalovaný, zatiaľ čo funkcia Smart Check detekuje a diagnostikuje problémy so systémom, čím poskytuje rýchle a jednoduché riešenia problémov.