Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoznajte klimatizácie Samsung Wind Free
26.01.2018

Spoznajte klimatizácie Samsung Wind Free

Najprv systém znižuje teplotu v režime rýchleho chladenia a automaticky sa prepne do režimu chladenia Wind-Free po dosiahnutí požadovanej teploty. Systém Wind-Free  má pridanú schopnosť pripojiť sa k Smart Home App spoločnosti Samsung. Ovládanie pohodlia nebolo nikdy jednoduchšie.

Zariadenie Wind-Free poskytuje prúd vzduchu, ktorý je menej ako 0,15 m / s v režime Wind-Free. Rýchlosť vzduchu, ktorá je nižšia ako 0,15 m / s, sa považuje za "vzdušný vzduch" podľa definície ASHRAE 55-2013 (Americká spoločnosť vykurovacích, chladiacich a klimatizačných zariadení).

Správne dimenzovanie a inštalácia zariadenia je rozhodujúca pre dosiahnutie optimálneho výkonu. Požiadajte svojho dodávateľa lacna-klima.sk o podrobnosti klimatizácie Samsung Wind Free.

Čo je technológia chladenia Samsung Wind-Free

Chladiaci režim Wind-Free udržiava požadovanú teplotu a eliminuje priamy prúd vzduchu tým, že pri zatvorení žalúzie dodáva vzduch cez 21 000 mikrových otvorov na prednom paneli jednotky a vytvára rozptýlený a jemný tok vzduchu definovaný ako "nepokojný vzduch".

Inteligentná domáca kompatibilita pre Wind-Free

Aplikácia Smart Home od spoločnosti Samsung môže monitorovať nielen vašu jednotku Wind-Free, ale všetky kompatibilné zariadenia Samsung a umožňuje ovládať váš systém prakticky kdekoľvek. Funkcie aplikácie zahŕňajú základné ovládanie a monitorovanie spotreby energie, nastavenú teplotu, rýchlosť ventilátora, otáčanie žalúzií, ako aj exkluzívne funkcie, ako je Smart Installation a Smart Check. Funkcia inteligentnej inštalácie automaticky kontroluje chyby pri inštalácii, aby sa zabezpečilo, že systém je správne nainštalovaný, zatiaľ čo funkcia Smart Check detekuje a diagnostikuje problémy so systémom, čím poskytuje rýchle a jednoduché riešenia problémov.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk