Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
29.01.2017
Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.
Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás odporučíte svojim známym a mi nainštalujeme klimatizáciu d... čítať celé
20.01.2016
Záruka na klimatizácie 5 rokov.
Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a nainštalované našou spoločnosťou. Klimatizačné zariadenie ... čítať celé
21.09.2016
Klimatizácia aj na kúrenie?
Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie oproti štandardným vykurovacím systémom ako je plyno... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoznajte klimatizácie Samsung Wind Free
26.01.2018

Spoznajte klimatizácie Samsung Wind Free

Najprv systém znižuje teplotu v režime rýchleho chladenia a automaticky sa prepne do režimu chladenia Wind-Free po dosiahnutí požadovanej teploty. Systém Wind-Free  má pridanú schopnosť pripojiť sa k Smart Home App spoločnosti Samsung. Ovládanie pohodlia nebolo nikdy jednoduchšie.

Zariadenie Wind-Free poskytuje prúd vzduchu, ktorý je menej ako 0,15 m / s v režime Wind-Free. Rýchlosť vzduchu, ktorá je nižšia ako 0,15 m / s, sa považuje za "vzdušný vzduch" podľa definície ASHRAE 55-2013 (Americká spoločnosť vykurovacích, chladiacich a klimatizačných zariadení).

Správne dimenzovanie a inštalácia zariadenia je rozhodujúca pre dosiahnutie optimálneho výkonu. Požiadajte svojho dodávateľa lacna-klima.sk o podrobnosti klimatizácie Samsung Wind Free.

Čo je technológia chladenia Samsung Wind-Free

Chladiaci režim Wind-Free udržiava požadovanú teplotu a eliminuje priamy prúd vzduchu tým, že pri zatvorení žalúzie dodáva vzduch cez 21 000 mikrových otvorov na prednom paneli jednotky a vytvára rozptýlený a jemný tok vzduchu definovaný ako "nepokojný vzduch".

Inteligentná domáca kompatibilita pre Wind-Free

Aplikácia Smart Home od spoločnosti Samsung môže monitorovať nielen vašu jednotku Wind-Free, ale všetky kompatibilné zariadenia Samsung a umožňuje ovládať váš systém prakticky kdekoľvek. Funkcie aplikácie zahŕňajú základné ovládanie a monitorovanie spotreby energie, nastavenú teplotu, rýchlosť ventilátora, otáčanie žalúzií, ako aj exkluzívne funkcie, ako je Smart Installation a Smart Check. Funkcia inteligentnej inštalácie automaticky kontroluje chyby pri inštalácii, aby sa zabezpečilo, že systém je správne nainštalovaný, zatiaľ čo funkcia Smart Check detekuje a diagnostikuje problémy so systémom, čím poskytuje rýchle a jednoduché riešenia problémov.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.