Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Sprievodca výberom správnej klimatizácie pre váš domov
21.09.2022

Sprievodca výberom správnej klimatizácie pre váš domov

Aký systém je pre vás najvhodnejší?

Existuje niekoľko rôznych typov klimatizácií, z ktorých si môžete vyberať, a toto môže byť prvá voľba, ktorú máte pri rozhodovaní o novej domácej klimatizácii. Pri výbere klimatizácie je potrebné vziať do úvahy mnoho aspektov, napríklad veľkosť vášho domu alebo bytu, priestor na chladenie alebo vykurovanie, to, čo vyhovuje vašim špecifickým potrebám, váš rozpočet a mnoho ďalších.

 

Multi split klimatizácia

Multi split klimatizácia ponúka vášmu domu flexibilnú možnosť chladenia. Väčšina z nich je v obrátenom cykle, čo znamená, že môžu vykurovať a chladiť váš domov. Multi split klimatizácie sú navrhnuté tak, aby chladili a vykurovali jednotlivé izby vášho domova. Je to perfektný systém. Multi split klimatizácie sú cenovo dostupné a ich inštalácia je tiež jednoduchá. Môžu byť inštalované takmer kdekoľvek a nevyžadujú veľké otvory v stene alebo drahé kanály. Dizajn moderných jednotiek bude perfektne ladiť s vašim interiérom.

Multi split systém je perfektný, ak chcete ovládať teplotu vo viacerých miestnostiach. Použitím iba jednej vonkajšej jednotky môžete mať až päť rôznych vnútorných jednotiek v rôznych miestnostiach. Výhody systému multi split zahŕňajú:

 

Schopnosť ovládať teplotu v rôznych miestnostiach tak, aby vyhovovala každému členovi rodiny

Predstavujú ekonomické riešenie pre viac miestností

Uspokojuje každého, pretože si môžete v každej miestnosti prispôsobiť podnebie.

Kanálová klimatizácia

Kanálová klimatizácia je dobrým systémom pre vykurovanie a chladenie celého domu. Systémy sú diskrétne, pričom väčšina jednotky je skrytá. Sú tiché a pridávajú na hodnote vášho domova. Kanálové systémy môžu byť tiež zónové, čo vám umožňuje ovládať teplotu v každej miestnosti zvlášť. To zvyšuje komfort pre vašu rodinu a môže ušetriť peniaze za spotrebu energie tým, že vám umožní vypnúť klimatizáciu v miestnostiach, ktoré sa nepoužívajú.

Napriek tomu, že kanálová klimatizácia je spravidla drahšia ako split systémy, tento typ klimatizácie má mnoho výhod. Kým rozdelené systémy sú izolované do jednej konkrétnej oblasti, potrubný systém môže chladiť a vykurovať celý dom. Ďalšou výhodou kanálových systémov je, že sú rýchle a efektívne pri chladení veľkých plôch.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk