Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Tipy na kúpu novej klimatizácie
05.03.2018

Tipy na kúpu novej klimatizácie

Ďalej zvážte svoj domov. Ak chcete vymeniť staršiu klimatizačnú jednotku, váš dom už má potrubie. Teraz je čas, aby sa tieto kanály skontrolovali a v prípade potreby sa vylepšili. Podľa niektorých odhadov 40% ochladeného vzduchu v priemernej domácnosti uniká kanálmi.

Ak máte novú klimatizačnú jednotku nainštalovanú v staršom domove, môžete zvážiť bezchybné mini-split systémy. Tieto centrálne klimatizačné systémy pracujú bez potrubia - a umožňujú vám ovládať rôzne miestnosti alebo zóny. Takže izby môžu zostať na 20, zatiaľ čo obývacia izba sa zahrieva až na 23 stupňov.

Získajte referencie pre každého dodávateľa a výrobcu.

Po získaní niekoľkých ponúk ich môžete porovnať. Najnižšia cena nie je vždy najlepšia. Opýtajte sa dodávateľa, prečo je jeho odhad vyšší. Takisto sa uistite, že sa pozriete pozorne na záruku dodávateľa a prečítajte detailne podmienky.

Po výbere dodávateľa klimatizácie získajte všetko v písomnej forme - nielen cenu, ale aj harmonogram inštalácie, čísla modelu, informácie o záruke a zmluva o poskytovaní služieb.

Akonáhle ste vy a váš dodávateľ rozhodli o systéme, skontrolujte finančné stimuly. Klimatizácia

Klimatizačné systémy sú zvyčajne odolné.  Správna inštalácia je však dôležitá. Pretože váš nový klimatizačný prístroj bude dlho.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk