Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 798,00 € (22 344,00 CZK)
skladom
naša cena 625,00 € (17 500,00 CZK)
skladom
naša cena 1 345,00 € (37 660,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 123,00 € (31 444,00 CZK)
skladom
naša cena 1 270,00 € (35 560,00 CZK)
skladom
naša cena 1 523,00 € (42 644,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

21. 06. 2019

Tipy na údržbu klimatizácie pre majiteľov domácností

Avšak s chvostmi chvostom, hraním a nespočetným počtom zvierat, môže domáce zvieratá spôsobiť problémy s kvalitou ovzdušia vo vzťahu ku klimatizácii. Tu je niekoľko tipov na údržbu klimatizácie, ktoré sa majú zvážiť, ak vlastníte domáce zvieratá.

Výmena filtra klimatizácie
Domáce zvieratá sú ako rodina, ale vrhajú sa ako blázniví. Ak máte nejaké chlpaté bytosti, ktoré si vo vašej domácnosti zaberajú obsadenie, budete musieť filter meniť častejšie. Mačacie a psie vlasy, rovnako ako srsť, dostane všade vo vašej domácnosti - vrátane vzduchového filtra! Je tiež dôležité poznamenať, že v závislosti od sezóny možno budete musieť filter častejšie meniť. Napríklad, zvieratá majú tendenciu sa zbavovať viac, keď je počasie horúce.

Tesniace potrubia
Hlavným účelom vzduchových potrubí je prepravovať vzduch vo vašom dome. Teraz, ak sú vzduchové potrubia špinavé a naplnené psíkom, môže to relatívne ťažko dýchať. Dôvodom je to, že pet svišť bude neustále cirkulovať vo vzduchu a vo vašej domácnosti. Ubezpečte sa, že vzduchové potrubia sú správne zapečatené, môžete odstrániť prach, plesne a nečistoty a zabrániť ich cirkulácii vo vašom dome.

Nakoniec, ak existujú medzery a / alebo trhliny vo vašich vzduchových potrubiach, uistite sa, že ste si ich vyriešili. Všetko to nežiaduce pach a prach môže ľahko dostať svoju cestu do kanálov. Preto bude mať domáce vlasy a srsť cirkulovať po celom dome. Akonáhle sú tieto praskliny utesnené a tie časti vzduchového potrubia nahradené, pomôže to zastaviť pach a prach vstupujúci do vzduchových kanálov.

V klimatizácii lacna-klima.sk vieme, ako udržať vašu domácu kvalitu ovzdušia čistú a zaručiť, že vaše domáce zvieratá nebudú mať vplyv na ovzdušie. Pre viac informácií kontaktujte nás ešte dnes!