Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Tipy na údržbu klimatizácie pre majiteľov domácností
21.06.2019

Tipy na údržbu klimatizácie pre majiteľov domácností

Avšak s chvostmi chvostom, hraním a nespočetným počtom zvierat, môže domáce zvieratá spôsobiť problémy s kvalitou ovzdušia vo vzťahu ku klimatizácii. Tu je niekoľko tipov na údržbu klimatizácie, ktoré sa majú zvážiť, ak vlastníte domáce zvieratá.

Výmena filtra klimatizácie
Domáce zvieratá sú ako rodina, ale vrhajú sa ako blázniví. Ak máte nejaké chlpaté bytosti, ktoré si vo vašej domácnosti zaberajú obsadenie, budete musieť filter meniť častejšie. Mačacie a psie vlasy, rovnako ako srsť, dostane všade vo vašej domácnosti - vrátane vzduchového filtra! Je tiež dôležité poznamenať, že v závislosti od sezóny možno budete musieť filter častejšie meniť. Napríklad, zvieratá majú tendenciu sa zbavovať viac, keď je počasie horúce.

Tesniace potrubia
Hlavným účelom vzduchových potrubí je prepravovať vzduch vo vašom dome. Teraz, ak sú vzduchové potrubia špinavé a naplnené psíkom, môže to relatívne ťažko dýchať. Dôvodom je to, že pet svišť bude neustále cirkulovať vo vzduchu a vo vašej domácnosti. Ubezpečte sa, že vzduchové potrubia sú správne zapečatené, môžete odstrániť prach, plesne a nečistoty a zabrániť ich cirkulácii vo vašom dome.

Nakoniec, ak existujú medzery a / alebo trhliny vo vašich vzduchových potrubiach, uistite sa, že ste si ich vyriešili. Všetko to nežiaduce pach a prach môže ľahko dostať svoju cestu do kanálov. Preto bude mať domáce vlasy a srsť cirkulovať po celom dome. Akonáhle sú tieto praskliny utesnené a tie časti vzduchového potrubia nahradené, pomôže to zastaviť pach a prach vstupujúci do vzduchových kanálov.

V klimatizácii lacna-klima.sk vieme, ako udržať vašu domácu kvalitu ovzdušia čistú a zaručiť, že vaše domáce zvieratá nebudú mať vplyv na ovzdušie. Pre viac informácií kontaktujte nás ešte dnes!

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk