Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 123,00 € (31 444,00 CZK)
skladom
naša cena 1 267,00 € (35 476,00 CZK)
skladom
naša cena 980,00 € (27 440,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 799,00 € (22 372,00 CZK)
skladom
naša cena 1 123,00 € (31 444,00 CZK)
skladom
naša cena 627,00 € (17 556,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

03. 01. 2019

Viete, kedy potrebuje klimatizácia servis?

Ak sa s problémom môžete rýchlo zaoberať problémom s opravou klimatizácie zo tímu lacna-klima.sk, šetríte peniaze a zabráňte frustrácii úplného narušenia systému. Tu je päť znakov, ktoré môžu naznačovať, že existuje problém so varením vášho klimatizačného zariadenia, ktorý je potrebné riešiť.

1. Fúkanie horúcim vzduchom

Ak váš systém fúka horúci vzduch, môže to znamenať zlomený kompresor. Mohlo by tiež naznačovať únik chladiva. Ani jeden nie je nemožné opraviť, a to môže stáť menej, než si myslíte, ale budete musieť problém vyriešiť skôr, ako budete môcť používať váš systém.
2. Vlhkosť v blízkosti vášho systému

Ak začnete zaznamenávať vlhkosť alebo úniky vo vašom systéme, máte problém. Niekedy ide o menšiu záležitosť, ako niečo, čo blokuje odtokovú hadičku, ktorá odvádza kondenzáciu od klimatizácie. To neznamená núdzovú situáciu, ale budete to chcieť opraviť, aby ste sa vyhli vytváraniu prostredia na rast plesní. Niekedy vlhkosť môže naznačovať únik chladiva, čo je vážnejšie. Či tak alebo onak, je potrebné riešiť problém rýchlo, aby sa predišlo ďalším problémom.
3. Neobvyklé zvuky

Váš klimatizačný prístroj by mal bežať pomerne ticho. Zatiaľ čo si všimnete zvuk z motora, nesmiete počuť brúsenie, skrútenie, mriežku alebo iné hlasné zvuky. Často sa problém môže vyriešiť skôr, ako budete musieť celú jednotku úplne vymeniť.
4. Neobvyklé vône

Silný a štipľavý zápach môže naznačovať, že izolácia drôtu v systéme je spálená a je potrebné ju vymeniť. Múčnaté vône sú ukazovateľom plesní, čo ohrozuje zdravie vašej rodiny.
5. Vysoká vlhkosť

Súčasťou práce klimatizačného zariadenia je vytiahnutie vlhkosti zo vzduchu vo vašom dome. Ak si všimnete, že voda sa spája okolo okien alebo lepkavým pocitom vo vzduchu vo vašom dome, je to dobrý signál, že klimatizácia nefunguje správne. Odovzdajte expertom na leteckú dopravu, aby ste zistili, či máte problém.